ycipk-i6c61x

PS4. Letnia wyprzedaż gier. FIFA19 za 80 zł.

"FIFA 19", "God of War" czy "Days Gone" są do kupienia w niższej cenie podczas letniej wyprzedaży w PlayStation store. Ceny zostały obniżone nawet o 70 proc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PS4. Letnia Wyprzedaż
PS4. Letnia Wyprzedaż (PlayStation)
ycipk-i6c61x

"FIFA 19" do kupienia w świetnej cenie 80,92 zł z okazji letniej wyprzedaży w sklepie PlayStation Store. Niższe ceny, czasem nawet o połowę, dostały także inne tytuły. Nie są to tylko mało znane, nieatrakcyjne gry, a czołowe tytuły na PlayStation 4. Poniżej wybrane gry i ich ceny:

PS4. Letnia wyprzedaż. Ceny

"FIFA 19" - 80,92 zł
"Marvel's Spider-Man" - 124 zł
"Days Gone" - 189 zł
"Assassins Creed Odyssey" - 145 zł
"World War Z" - 99 zł
"Red Dead Redemption 2" - 169 zł

ycipk-i6c61x

"God of War. Edycja cyfrowa deluxe" - 124 zł
"NBA 2K19" - 79 zł
"Battlefield V" - 115,60 zł
"The Sims 4" - 59 zł
"Far Cry New Dawn" - 94,95 zł
"Far Cry" - 79 zł
"Rage 2" - 189 zł
"Blood and Truth VR" - 99 zł

PS4. Letnia wyprzedaż. Najlepszy gry (subiektywnie)

Jeśli nie jesteś na czasie ze wszystkimi nowościami na PlayStation 4, a chciałbyś skorzystać z wyprzedaży i zagrać w coś, co wciągnie na długie godziny, to pozwól, przedstawię Ci swoją, subiektywną listę najciekawszych gier. Cechują się one wciągającą rozgrywką, interesującymi postaciami i fabułą oraz pięknym światem.

  1. "Red Dead Redemption 2". Gra inna niż wszystkie. Zwłaszcza na początku dość powolna, która brak wartkiego tempa rekompensuje przepięknym i niezwykle bogatym światem. Postać Arthura Morgana zapada natomiast w pamięć na długo po zakończeniu gry.
  2. "Marvel's Spider-Man". Zakochaj się w Nowym Jorku i z finezją walcz z bandytami i super złoczyńcami. Najlepszy w historii gier system poruszania się bohaterem. Bujanie się na pajęczynach jest tak płynne, że złapiesz się na tym, że nie interesuje cie fabuła, a jedynie "latanie" po Nowym Jorku.
  3. "Horizon Zero Dawn". Starsza gra, która cały czas bije na głowę nowsze produkje pod względem estetyki i rozgrywki. Odrobinę słabsza fabuła i i płytkie postacie są rekompensowane przepięknym światem i wymagającą ale satysfakcjonująca rozgrywką. Do kupienia za 59 zł wraz z dodatkiem "Frozen Lands"
  4. "God of War. Edycja cyfrowa deluxe". Wzorzec, do którego powinny dążyć wszystkie gry akcji. Perfekcyjna rozgrywka połączona jest z poruszającą historią o więzi łączącej ojca z synem po utracie matki.
  5. "Wiedźmin 3. Dziki Gon". Bo żadna lista o najlepszych grach nie może istnieć bez "wieśka". Do kupienia za 59,70 zł ze wszystkimi dodatkami.
ycipk-i6c61x
Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-i6c61x

ycipk-i6c61x
ycipk-i6c61x