Trwa ładowanie...
d1ne47x
gry

RAGE 2: superbohater pustkowi na ratunek. Zobacz jego możliwości

W postapokaliptycznym świecie RAGE 2 nazywasz się Walker i jesteś ostatnim strażnikiem. Ale to nie wszystko – jesteś też superbohaterem pustkowi!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
RAGE 2: superbohater pustkowi na ratunek. Zobacz jego możliwości
(Cenega)
d1ne47x

Zaatakuj generała Crossa i zdziesiątkuj jego armię mutantów za pomocą wypasionej broni i zaawansowanych umiejętności. Wykorzystuj swoje śmiercionośne zabawki, by wykonywać szalone kombosy, które dosłownie zmiotą z powierzchni ziemi każdego, kto stanie ci na drodze. Władza nie będzie miała żadnych szans, gdy zaprowadzisz na pustkowiach swoje superbohaterskie porządki!

Zobacz w akcji część tego potężnego uzbrojenia i kombinacji umiejętności okraszonej rewelacyjną muzyką z gry w naszym najnowszym wideo.

RAGE 2 to stworzona przez Avalanche Studios strzelanka w stylu id Software, w której otwartym świecie toczy się totalna rozwałka. Gdy 14 maja 2019 r. trafi na Xbox One, PlayStation 4 i PC, pozwoli ci udać się, dokąd cię oczy poniosą, zastrzelić, kogo chcesz, i wysadzić w powietrze, co tylko się napatoczy. Odwiedź oficjalną stronę, aby dowiedzieć się więcej.

d1ne47x

Podziel się opinią

Share

d1ne47x

d1ne47x