Trwa ładowanie...

WoW Classic. Niezwykle rzadka broń sprzedana za równowartość 20 tysięcy złotych

WoW Classic to jedna z gier MMORPG, w których bardzo, ale to bardzo ciężko zdobyć wysoki poziom oraz wyposażenie. Można także pójść na skróty i kupić od graczy walutę za prawdziwe pieniądze.

Share
WoW Classic. Niezwykle rzadka broń sprzedana za równowartość 20 tysięcy złotych
Źródło: WoW
d2w4nlc

Na jednym z forów dyskusyjnych rozgorzała dyskusja na temat jednej z największych dotychczasowych transakcji w grze WoW Classic. Za jeden przedmiot, gracz zapłacił 198 tysięcy złota, co przekłada się na 4500 euro, lub 20 tysięcy złotych. Wielu użytkowników Reddita sugeruje, że zdobycie takiej sumy w legalny sposób jest praktycznie niemożliwe.

Z komentarzy możemy wywnioskować, że zdobycie 198 tysięcy zajęłoby ponad 1000 godzin. Przedmiot zwany "Gressil, Dawn of Ruin" trafił do gry stosunkowo niedawno, a zdobyć można go tylko pokonując bossa o nazwie "Kel'Thuzad". Trzeba też mieć ogromne szczęście, ponieważ szansa, że go uzyskamy jest bardzo niewielka.

WoW

Nagranie przedstawiające transakcję można znaleźć w serwisie Twitch.tv, pod tym adresem. W grę World of Warcraft Classic gra aktualnie około 357 tysięcy ludzi. Mniej więcej połowa z nich posiada zarejestrowane konto na serwerze amerykańskim, a nieznacznie większa połowa gra w Europie.

d2w4nlc
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2w4nlc

Podziel się opinią

Share
d2w4nlc
d2w4nlc
Więcej tematów