Trwa ładowanie...

Barn Finders VR: The Pilot. Aukcje magazynowe w VR

Barn Finders VR: The Pilot zadebiutowało na Steam. Polska gra, za port której odpowiada studio Punch Punk, ma trafić do sprzedaży w pełnej wersji już niebawem.

Barn Finders VRBarn Finders VRŹródło: Informacja prasowa
d20z71h
d20z71h

Barn Finders VR to projekt oparty o wydaną w 2020 roku grę Barn Finders. Próba przeniesienia realiów aukcji magazynowych do wirtualnej rzeczywistości zakończyła się powodzeniem. Pełna wersja gry ma być obsługiwana przez takie urządzenia, jak na przykład HTC Vive, Oculus Rift czy Quest 1 i 2.

- Jesteśmy przekonani, że wydanie Barn Finders w wersji VR będzie kolejnym ważnym krokiem do umocnienia pozycji tego tytuły na międzynarodowym rynku gamingowym. Cieszę się, że to właśnie Punch Punk przygotowuje VR-ową wersję tej gry - mówi Krzysztof Grudziński, prezes zarządu Punch Punk.

Premiera pełnej wersji Barn Finders VR ma odbyć się w 2022 roku. Nie jest to jednak koniec projektów, nad którymi pracuje Punch Punk. W kolejce czekają takie tytuły jak AIDA, czy Moonshine.

- Przy projekcie Moonshine podpisaliśmy list intencyjny z All in! Games, które sfinansuje jego produkcję, wydanie oraz marketing. Kwota umowy to co najmniej 3,6 mln zł, z czego nie mniej niż 1,9 mln zł to budżet na development Moonshine. Z kolei AIDA otrzymała ponad 137 tys. EUR z grantu Kreatywna Europa. Jestem przekonany, że nachodzące miesiące będą pokazywały potencjał Punch Punk, wierzę w rozwój spółki i stale zwiększam zaangażowanie w akcjonariacie - mówi Krzysztof Grudziński.

d20z71h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20z71h
Więcej tematów