Trwa ładowanie...

Zobaczymy PS5 już w styczniu? Zadziwiająca zapowiedź Sony na CES 2020

Sony zamieściło na swojej stronie wpis, który zapowiada zaprezentowanie "unikatowej wizji przyszłości" na targach CES 2020. Czy jest szansa, że zobaczymy PlayStation 5 już w styczniu?

Zobaczymy PS5 już w styczniu? Zadziwiająca zapowiedź Sony na CES 2020Źródło: Materiały prasowe
d2qokiz
d2qokiz

Microsoft zaprezentował swoją nową konsolę Xbox na gali The Game Awards 2019, ale nowe PS5 wciąż pozostaje tajemnicą. Sony podało niewiele informacji, ale w sieci oczywiście nie brakuje plotek na temat wyglądu czy funkcjonalności konsoli.

Jednak być może już niedługo Sony przerwie milczenie w sprawie PS5, ponieważ 7 stycznia 2020 ma odbyć się konferencja na targach CES 2020, na której firma będzie chciała zaprezentować "unikatową wizję przyszłości, łącząc kreatywność z technologią jak nigdy wcześniej, by uwolnić nowe wrażenia i emocje".

Chociaż Sony nie potwierdziło, że nadchodzące informacje będą dotyczyły PS5, to jednak jest duża szansa, że to właśnie nową konsolę japoński gigant będzie chciał nam zaprezentować. Walka o dominację na rynku konsol będzie prawdopodobnie bardzo wyrównana, ponieważ zarówno Microsoft jak i Sony chcą zaoferować funkcjonalności, jakich do tej pory nie miały żadne wcześniejsze konsole.

Zobacz też: 10 najlepszych gier, w które zagrasz tylko na PS4

Do tej pory w sieci pojawiło się kilka ujawnionych przez Sony patentów, co dodatkowo podgrzewa atmosferę i wywołuje spekulacje na temat tego, czego spodziewać się po nowym PlayStation. Co więcej część plotek mówi o tym, że PS5 będzie przełomową konsolą dla Sony i czymś więcej niż tylko "kolejnym PlayStation", a premiera ma być powiązana z 25. leciem marki.

d2qokiz

Na potwierdzenie tych plotek i domysłów przyjdzie nam poczekać do 7 stycznia. Targi CES 2020 będzie można śledzić online, a konferencja Sony odbędzie się o 2:00 czasu polskiego. Będziecie mogli ją obejrzeć na oficjalnej stronie Sony.

d2qokiz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qokiz
Więcej tematów