Trwa ładowanie...
ycipk-4blsp0

Zobaczymy PS5 już w styczniu? Zadziwiająca zapowiedź Sony na CES 2020

Sony zamieściło na swojej stronie wpis, który zapowiada zaprezentowanie "unikatowej wizji przyszłości" na targach CES 2020. Czy jest szansa, że zobaczymy PlayStation 5 już w styczniu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących PlayStation 5?
Już wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących PlayStation 5? (Materiały prasowe)
ycipk-4blsp0

Microsoft zaprezentował swoją nową konsolę Xbox na gali The Game Awards 2019, ale nowe PS5 wciąż pozostaje tajemnicą. Sony podało niewiele informacji, ale w sieci oczywiście nie brakuje plotek na temat wyglądu czy funkcjonalności konsoli.

Jednak być może już niedługo Sony przerwie milczenie w sprawie PS5, ponieważ 7 stycznia 2020 ma odbyć się konferencja na targach CES 2020, na której firma będzie chciała zaprezentować "unikatową wizję przyszłości, łącząc kreatywność z technologią jak nigdy wcześniej, by uwolnić nowe wrażenia i emocje".

ycipk-4blsp0

Chociaż Sony nie potwierdziło, że nadchodzące informacje będą dotyczyły PS5, to jednak jest duża szansa, że to właśnie nową konsolę japoński gigant będzie chciał nam zaprezentować. Walka o dominację na rynku konsol będzie prawdopodobnie bardzo wyrównana, ponieważ zarówno Microsoft jak i Sony chcą zaoferować funkcjonalności, jakich do tej pory nie miały żadne wcześniejsze konsole.

Zobacz też: 10 najlepszych gier, w które zagrasz tylko na PS4

Do tej pory w sieci pojawiło się kilka ujawnionych przez Sony patentów, co dodatkowo podgrzewa atmosferę i wywołuje spekulacje na temat tego, czego spodziewać się po nowym PlayStation. Co więcej część plotek mówi o tym, że PS5 będzie przełomową konsolą dla Sony i czymś więcej niż tylko "kolejnym PlayStation", a premiera ma być powiązana z 25. leciem marki.

ycipk-4blsp0

Na potwierdzenie tych plotek i domysłów przyjdzie nam poczekać do 7 stycznia. Targi CES 2020 będzie można śledzić online, a konferencja Sony odbędzie się o 2:00 czasu polskiego. Będziecie mogli ją obejrzeć na oficjalnej stronie Sony.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4blsp0

ycipk-4blsp0
ycipk-4blsp0