Trwa ładowanie...
d3i0cac

Zobaczymy PS5 już w styczniu? Zadziwiająca zapowiedź Sony na CES 2020

Sony zamieściło na swojej stronie wpis, który zapowiada zaprezentowanie "unikatowej wizji przyszłości" na targach CES 2020. Czy jest szansa, że zobaczymy PlayStation 5 już w styczniu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących PlayStation 5?
Już wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących PlayStation 5? (Materiały prasowe)
d3i0cac

Microsoft zaprezentował swoją nową konsolę Xbox na gali The Game Awards 2019, ale nowe PS5 wciąż pozostaje tajemnicą. Sony podało niewiele informacji, ale w sieci oczywiście nie brakuje plotek na temat wyglądu czy funkcjonalności konsoli.

Jednak być może już niedługo Sony przerwie milczenie w sprawie PS5, ponieważ 7 stycznia 2020 ma odbyć się konferencja na targach CES 2020, na której firma będzie chciała zaprezentować "unikatową wizję przyszłości, łącząc kreatywność z technologią jak nigdy wcześniej, by uwolnić nowe wrażenia i emocje".

d3i0cac

Chociaż Sony nie potwierdziło, że nadchodzące informacje będą dotyczyły PS5, to jednak jest duża szansa, że to właśnie nową konsolę japoński gigant będzie chciał nam zaprezentować. Walka o dominację na rynku konsol będzie prawdopodobnie bardzo wyrównana, ponieważ zarówno Microsoft jak i Sony chcą zaoferować funkcjonalności, jakich do tej pory nie miały żadne wcześniejsze konsole.

Zobacz też: 10 najlepszych gier, w które zagrasz tylko na PS4

Do tej pory w sieci pojawiło się kilka ujawnionych przez Sony patentów, co dodatkowo podgrzewa atmosferę i wywołuje spekulacje na temat tego, czego spodziewać się po nowym PlayStation. Co więcej część plotek mówi o tym, że PS5 będzie przełomową konsolą dla Sony i czymś więcej niż tylko "kolejnym PlayStation", a premiera ma być powiązana z 25. leciem marki.

d3i0cac

Na potwierdzenie tych plotek i domysłów przyjdzie nam poczekać do 7 stycznia. Targi CES 2020 będzie można śledzić online, a konferencja Sony odbędzie się o 2:00 czasu polskiego. Będziecie mogli ją obejrzeć na oficjalnej stronie Sony.

d3i0cac

Podziel się opinią

Share

d3i0cac

d3i0cac
Więcej tematów