Trwa ładowanie...
deegcfs

W Diablo IV powrócą kolejne kultowe postacie, ale nie doczekamy się Diablo II Remaster [Plotka]

Zapowiedź "Diablo IV" wzbudziła ogromne emocje podczas BlizzConu 2019, a informacje, które wyciekły do sieci mogą sugerować, że w najnowszej odsłonie serii powrócą Amazonka i Paladyn. Przeciek sugeruje również, że Blizzard zrezygnował z prac nad "Diablo II Remaster".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy w Diablo IV będziemy mogli ponownie zagrać Amazonką i Paladynem?
Czy w Diablo IV będziemy mogli ponownie zagrać Amazonką i Paladynem? (Materiały prasowe)
deegcfs

Nie da się ukryć, że zapowiedź "Diablo IV" była najgorętszym wydarzeniem podczas tegorocznego BlizzConu. Zaprezentowany trailer oraz przykładowa rozgrywka wzbudziła wiele emocji, ponieważ w końcu jest szansa, że dostaniemy mroczną grę o niesamowitym klimacie.

Blizzard zaprezentował trzy pierwsze z pięciu klas postaci, jakimi będziemy mogli zagrać na premierze gry. Wiemy, że powrócą dobrze znane z drugiej części gry - Czarodziejka, Barbarzyńca i Druid. Jak wynika z przecieku, który pojawił się na forum Reddit cztery mieiące temu, do tej trójki ma dołączyć także Amazonka oraz Paladyn.

Warto podkreślić, że przeciek został ujawniony na długo przez zapowiedzią gry, a większość informacji, jakie były w nim zawarte, zostały później potwierdzone podczas prezentacji na BlizzConie. Wiemy również, że twórcy planują wprowadzić więcej klas postaci wraz z dodatkami, tak jak miało to miejsce w przypadku "Diablo II" i "Diablo III".

deegcfs

Zobacz też: 25 lat "Warcrafta" i 15 "World of Warcraft". Suweniry w Los Angeles

"Diablo IV" ma być duchowym spadkobiercą "Diablo II". Z tego względu następne informacje, które podaje przeciek w serwisie Reddit, brzmią bardzo prawdopodobnie. Według powyższej plotki, Blizzard zdecydował się nie robić remastera "Diablo II" i woli skupić się na nowej odsłonie serii.

Zaprezentowane dotychczas materiały pokazują, że Blizzard chce mocno wziąć do siebie uwagi fanów i wszelką krytykę, jaka spadła na trzecią część serii. Jak na razie nie znamy dokładnej daty premiery "Diablo IV", ale tytuł ma trafić jeszcze na konsole PS4 i Xbox One, więc nie powinno to nastąpić później niż na początku 2021 roku.

deegcfs
deegcfs

Podziel się opinią

Share
deegcfs
deegcfs
Więcej tematów