Trwa ładowanie...
d2irthn

Diablo 4 z długim gameplayem z barbarzyńcą i czarodziejką

Nadchodzący potencjalny hit Blizzarda, czyli Diablo 4, doczekał się dwóch całkiem długich zapisów rozgrywki. Dzięki nim dowiemy się, jak będzie wyglądał styl rozgrywki dla części z dostępnych postaci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Diablo 4 z długimi filmami z rozgrywki czarodziejką i barbarzyńcą.
Diablo 4 z długimi filmami z rozgrywki czarodziejką i barbarzyńcą. (YouTube @ Game Informer)
d2irthn

Chodzi o czarodziejkę i barbarzyńcę. To zapisy z wczesnej wersji gry, więc nie ma co liczyć na to, że finalny efekt będzie identyczny. Oczywiście nie jest to zupełnie wykluczone, ale od czasu pierwszych pokazów do zawitania na półki sklepowe, produkcje zwykle zmieniają się (bardziej lub chociaż w drobnych elementach).

Zachodni portal Game Informer opublikował dwa wideo. Przyjrzenie się profesji barbarzyńcy jest o wiele dłuższe. Film trwa prawie pół godziny (dokładnie 24:34). Czarodziejka z Diablo 4 prezentuje się na ekranie przez 10 minut.

d2irthn

Wciąż czekamy na ujawnienie wszystkich klas

To tylko dwa typy postaci z pięciu, które finalnie trafią do gry. Blizzard jak na razie ujawnił, że Diablo 4 poza wspominanymi profesjami bohaterów, będzie też dawało możliwość wybrania druida. Poza tym dwie klasy, o których Blizzard jeszcze nic nie powiedział. Może nekromanta albo zabójczyni? Byli dostępni w ciepło wspominanym Diablo II. Postaci nie będą opierać się na jednej płci. Zagramy kobietą lub mężczyzną o danych umiejętnościach.

Jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie ukaże się Diablo 4. Blizzard nie określił daty premiery, ani nawet przybliżonego czasu realizacji. To nie firma, która pospiesznie wydaje nowe produkcje, więc raczej poczekamy dłuższy czas.

d2irthn

Podziel się opinią

Share

d2irthn

d2irthn