Trwa ładowanie...

Diablo 4 z długim gameplayem z barbarzyńcą i czarodziejką

Nadchodzący potencjalny hit Blizzarda, czyli Diablo 4, doczekał się dwóch całkiem długich zapisów rozgrywki. Dzięki nim dowiemy się, jak będzie wyglądał styl rozgrywki dla części z dostępnych postaci.

Diablo 4 z długim gameplayem z barbarzyńcą i czarodziejkąŹródło: YouTube @ Game Informer
d1w5mfh

Chodzi o czarodziejkę i barbarzyńcę. To zapisy z wczesnej wersji gry, więc nie ma co liczyć na to, że finalny efekt będzie identyczny. Oczywiście nie jest to zupełnie wykluczone, ale od czasu pierwszych pokazów do zawitania na półki sklepowe, produkcje zwykle zmieniają się (bardziej lub chociaż w drobnych elementach).

Zachodni portal Game Informer opublikował dwa wideo. Przyjrzenie się profesji barbarzyńcy jest o wiele dłuższe. Film trwa prawie pół godziny (dokładnie 24:34). Czarodziejka z Diablo 4 prezentuje się na ekranie przez 10 minut.

d1w5mfh

Wciąż czekamy na ujawnienie wszystkich klas

To tylko dwa typy postaci z pięciu, które finalnie trafią do gry. Blizzard jak na razie ujawnił, że Diablo 4 poza wspominanymi profesjami bohaterów, będzie też dawało możliwość wybrania druida. Poza tym dwie klasy, o których Blizzard jeszcze nic nie powiedział. Może nekromanta albo zabójczyni? Byli dostępni w ciepło wspominanym Diablo II. Postaci nie będą opierać się na jednej płci. Zagramy kobietą lub mężczyzną o danych umiejętnościach.

Jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie ukaże się Diablo 4. Blizzard nie określił daty premiery, ani nawet przybliżonego czasu realizacji. To nie firma, która pospiesznie wydaje nowe produkcje, więc raczej poczekamy dłuższy czas.

d1w5mfh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w5mfh
Więcej tematów