Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Święto Jubileuszu Dracanii

Drakensang Online obchodzi 10. urodziny! Udaj się do Kingshill i weź udział w największej akcji specjalnej w całej Dracanii, by uczcić Święto Jubileuszu Dracanii!

Share
Święto Jubileuszu Dracanii Święto Jubileuszu Dracanii Źródło: Materiały prasowe
d22rlgk

Kolorowe sztandary falują na wietrze, fajerwerki rozświetlają niebo, a ludzie tańczą wszędzie dookoła. To może oznaczać tylko jedno – Święto Jubileuszu Dracanii powróciło do Drakensang (dobregry.pl/drakensang)! Udaj się do Kingshill i weź udział w największej akcji specjalnej w całej Dracanii.

Nie wszystko jest jednak powodem do radości! Pewne tajemnicze, mroczne siły usiłują ponownie sprowadzić do Dracanii niesławne kryształy prawdy, by szerzyć chaos w innych krainach. Cóż to za czary? Nikt tego nie wie, ale pewnym jest, że Phestos chce pokrzyżować te niecne plany. Odwiedź go w Kingshill i przynieś mu wszystkie kryształy prawdy, jakie uda ci się znaleźć, a w zamian otrzymasz wspaniałe nagrody!

Święto Jubileuszu Dracanii Źródło: Materiały prasowe

Nowe nagrody, takie jak: wierzchowiec burzowej chmury, kostium wojownika błyskawic czy krąg na 10. jubileusz, a także nowe areny, zadania oraz osiągnięcia. Przed tobą do odkrycia mnóstwo rzeczy, które pomogą ci świętować akcję specjalną na 10. urodziny Drakensang Online!

Informacja prasowa
d22rlgk
d22rlgk
d22rlgk
Więcej tematów