Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Święto Jubileuszu Dracanii

Drakensang Online obchodzi 10. urodziny! Udaj się do Kingshill i weź udział w największej akcji specjalnej w całej Dracanii, by uczcić Święto Jubileuszu Dracanii!

Share
Święto Jubileuszu Dracanii Święto Jubileuszu Dracanii Źródło: Materiały prasowe
d782bxa

Kolorowe sztandary falują na wietrze, fajerwerki rozświetlają niebo, a ludzie tańczą wszędzie dookoła. To może oznaczać tylko jedno – Święto Jubileuszu Dracanii powróciło do Drakensang (dobregry.pl/drakensang)! Udaj się do Kingshill i weź udział w największej akcji specjalnej w całej Dracanii.

Nie wszystko jest jednak powodem do radości! Pewne tajemnicze, mroczne siły usiłują ponownie sprowadzić do Dracanii niesławne kryształy prawdy, by szerzyć chaos w innych krainach. Cóż to za czary? Nikt tego nie wie, ale pewnym jest, że Phestos chce pokrzyżować te niecne plany. Odwiedź go w Kingshill i przynieś mu wszystkie kryształy prawdy, jakie uda ci się znaleźć, a w zamian otrzymasz wspaniałe nagrody!

Święto Jubileuszu Dracanii Źródło: Materiały prasowe

Nowe nagrody, takie jak: wierzchowiec burzowej chmury, kostium wojownika błyskawic czy krąg na 10. jubileusz, a także nowe areny, zadania oraz osiągnięcia. Przed tobą do odkrycia mnóstwo rzeczy, które pomogą ci świętować akcję specjalną na 10. urodziny Drakensang Online!

Informacja prasowa
d782bxa

Podziel się opinią

Share
d782bxa
d782bxa
Więcej tematów