Trwa ładowanie...

Fani gier będą zadowoleni. Coca-Cola rusza z nową promocją

Coca-Cola ogłasza specjalną akcję dla wszystkich gamerów. Zarówno dla graczy preferujących spędzanie wieczorów na kanapie z padem od konsoli w ręku, jak i tych, którzy wybierają wygodny fotel przy biurku, słuchawki na uszach oraz myszkę i klawiaturę.

Partnerem jest Coca-Cola
Fani gier będą zadowoleni. Coca-Cola rusza z nową promocjąŹródło: materiały partnera
d3kfmeh
d3kfmeh

Według szacunków specjalistów, na świecie są prawie trzy miliardy graczy, z czego prawie połowa to zaawansowani i zaangażowani fani, dla których wieczór z grą to ulubiony rodzaj spędzania wolnego czasu.

Trudno znaleźć równie popularną rozrywkę na świecie. Może dałoby się jeszcze powiedzieć, że oglądanie filmów i seriali cieszy się podobną sławą. Czy coś jeszcze? Chyba nie ma już nic tak lubianego przez prawie wszystkich, prawda? Oczywiście, że jest. Coca-Cola.

To właśnie ikoniczny napój jest idealnym towarzyszem dla graczy, którzy odkrywają nowe światy fantasy, emocjonują się sportowymi pojedynkami czy rozwiązują logistyczne i zręcznościowe zadania. Coca-Cola to idealny kompan na wieczorną rozgrywkę ze znajomymi lub solo. Nie wierzysz? Teraz Coca-Cola i gaming pasują do siebie jeszcze bardziej. Marka ruszyła ze specjalną aktywacją dla graczy.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Co jest potrzebne do gry?

Gaminowa rozgrywka jest szczególnym wybawieniem podczas długich, zimowych wieczorów, które mijają znacznie lepiej w towarzystwie Coca-Cola, skutecznie chłodzącej emocje. Jesteśmy więc my, Coca-Cola i oczywiście gra. Co jeszcze? Konsola? A skoro konsola, to i telewizor. I słuchawki, żeby wrażenia były jeszcze lepsze. Bezprzewodowe, bo wygodniejsze. Okulary VR? Byłoby super! I może jeszcze popcorn do przegryzienia, gdy mamy moment przerwy? Co jeszcze jest potrzebne? Cóż, jest zima, więc lepiej dbać o zachowanie komfortowej temperatury ciała. Ciepłe bluzo-koce i kapcie idealnie się nadadzą. I oto mamy już cały ekwipunek. Jak go zdobyć? Coca-Cola spieszy z odpowiedzią!

d3kfmeh

Coca-Cola Przed Ekranem

Trwa właśnie organizowana przez Coca-Cola akcja promocyjna "Przed Ekranem". Pod zakrętkami butelek litrowych, półlitrowych i tych 850 ml, zarówno zwykłej Coca-Cola, jak i tej Zero Cukru znajdują się kody. Trzeba je wprowadzić w aplikacji Coca-Cola w telefonie (do pobrania tutaj), żeby dostać specjalną Monetę. I, oczywiście, trzeba też zagrać w grę. To w końcu promocja dla gamerów, więc nie ma się co dziwić. Jeśli uda się zdobyć przynajmniej 150 punktów w grze, można te punkty razem z Monetą wymienić na los uprawniający do udziału w loterii. Proste, prawda?

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Co można wygrać? Oczywiście konsole, telewizory, okulary VR i bezprzewodowe słuchawki. Tak, ciepłe kapcie i grzejące bluzo-koce również. Oraz maszynę do popcornu, bo należy ona do ekwipunku rasowego gracza. A do tego jeszcze vouchery do serwisu player.pl. Coca-Cola przygotowała w akcji "Przed Ekranem" nagrody, które są obiektem pożądania każdego gamera. Wystarczy po nie sięgnąć. Coca-Cola i tak przecież już jest pod ręką, gdy gramy.

Partnerem jest Coca-Cola
d3kfmeh
d3kfmeh
Więcej tematów