Trwa ładowanie...

Konsola do gry – dlaczego warto ją mieć?

Nowe technologie sprawiły, że gaming stał się sposobem na świetną rozrywkę. Kolorowe treści przyciągają uwagę, a interaktywności pozwalają na wymianę doświadczeń z innymi użytkownikami.

Materiał sponsorowany przez RTV Euro AGD
 Źródło: Adobe Stock
d1xw1xm
d1xw1xm

Jeszcze do niedawna najlepszą opcją dla graczy był komputer gamingowy. Chociaż w dalszym ciągu jest to dobry wybór, to dziś stanowi alternatywę dla konsoli, która całkowicie zmieniła podejście użytkowników. Konsola to urządzenie ułatwiające poruszanie się w świecie gier – jest niewielkich rozmiarów i wygodne, a wbudowane przyciski zastępują klawiaturę i myszkę.

Konsola Nintendo Switch – nowy wymiar gry

Granie w gry to przyjemne spędzanie czasu, ale i rozwój nowych umiejętności. Na rynku mamy wiele markowych konsoli, a jedną z nich jest Nintendo Switch. Oferuje ona graczom kilka możliwości – można podłączyć ją do telewizora lub odłączyć od głównego ekranu i zagrać wspólnie z innymi użytkownikami na dwóch osobnych kontrolerach. Opcja grania w tym trybie jest możliwa zarówno z konsolą umieszczoną w stacji dokującej podłączonej do telewizora, jak również ze Switchem znajdującym się na podstawce. Jeżeli kontrolery się rozładują, możemy podłączyć je z powrotem do ekranu i dalej cieszyć się ulubioną rozrywką. Dodatkową zaletą sprzętu jest to, że umożliwia zrobienie zrzutu ekranu w dowolnym momencie gry.

Kontrolery, które ułatwiają korzystanie z gier

Kontrolery do gier, czyli po prostu pady, to akcesoria stworzone z myślą o naszej wygodzie. Mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu możemy jeszcze sprawniej poruszać się po cyfrowym świecie. Tego typu akcesoria świetnie sprawdzą się podczas wirtualnej jazdy samochodem wyścigowym czy w trakcie sterowania samolotem. Przyciski są zaprojektowane tak, aby pad nie wyślizgiwał się w trakcie dynamicznej akcji. W ten sposób możemy skupić się na grze bez niepotrzebnego rozpraszania i nadwyrężania rąk. Ciekawe możliwości dają pady do Nintendo Switch, które za sprawą technologii Bluetooth nie wymagają dodatkowych kabli. Zostały zaprojektowane do trzymania w obu rękach i mają takie same przyciski, co konsola Nintendo Switch w trybie przenośnym

W te gry zagrasz na konsoli Nintendo Switch

Konsola do gry to idealny pomysł na prezent. Możemy podarować ją zarówno osobie dorosłej, jak i dziecku na urodziny czy komunię. Uzupełnieniem zestawu będą oczywiście gry na Nintendo Switch dostarczające pasjonatom masę rozrywki. Pamiętajmy, że rodzaj fabuły powinien być dostosowany do wieku użytkownika. Szukając odpowiedniej gry, warto zajrzeć do sklepów RTV EURO AGD. Nie brakuje w nich ciekawych propozycji, np. "Super Mario" – ta kultowa seria zyskała sympatię graczy na całym świecie. Na Nintendo można także zagrać w popularne "Animal Crossing", "Final Fantasy" czy "Legend of Zelda". Dla najmłodszych stworzono "Pokemony", "LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów", a także familijną grę "SpongeBob SquarePants Cosmic Shake". Z kolei fajni japońskich klimatów mogą sięgnąć po grę akcji "Trek to Yomi", w której bohater o imieniu Hiroki walczy z siłami zła. Niezależnie od wyboru, każda z tych propozycji będzie przyjemnie spędzonym czasem.

Materiał sponsorowany przez RTV Euro AGD
d1xw1xm
d1xw1xm
Więcej tematów