Trwa ładowanie...
d43ginq

PlayStation Plus na nowy rok. Sony stawia na absurdalny symulator i swoją flagową serię

2020 będzie 25 leciem marki PlayStation w Stanach Zjednoczonych i Europie. Zapowiedzią obchodów wydaje się być noworoczna oferta PlayStation Plus. W styczniu Sony pozwoli przypomnieć serię "Uncharted".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Uncharted": wielka przygoda, akcja i skarby
"Uncharted": wielka przygoda, akcja i skarby (Materiały prasowe)
d43ginq

Wprawdzie konsola PlayStation zadebiutowała w Japonii już w 1994 roku, to Amerykanie i Europejczycy czekali na premierę do 1995 roku. Dlatego dla nas to 2020 jest 25 rocznicą obecności marki. Sony zdaje się o tym pamiętać, skoro na dzień dobry w nowym roku dostaniemy w PlayStation Plus "Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a".

To zestaw trzech odświeżonych części serii "Uncharted". Idealna pozycja na urodziny PlayStation - w końcu przygody Nathana Drake'a z miejsca stały się kultową grą i jednym z symboli PlayStation. Choć "Uncharted" od razu kojarzy się z PlayStation, to pewnie nie wszyscy z ponad 100 mln właścicieli PS4 mieli okazję zagrać w poprzednie części, wydane najpierw na PS3. Odświeżony zestaw będzie szansą na nadrobienie zaległości.

Oprócz trylogii Uncharted, w styczniu w PlayStation Plus zobaczymy też "Goat Simulator". Kto wie, może symulator kozy sprawi, że i konsole otworzą się na ten specyficzny gatunek. Zdaniem polskich twórców symulatorów PlayStation i Xbox mają pod tym względem olbrzymi potencjał.

d43ginq

Zobacz też: Nowa Motorola Razr. Kultowy telefon powraca w nowoczesnej formie

Nowa oferta PlayStation Plus będzie dostępna od 7 stycznia. Do tego czasu możecie jeszcze pobierać gry z grudniowego rzutu. Przypominamy, że najtańszy abonament PlayStation Plus kosztuje 37 zł i daje miesięczny dostęp do usługi.

d43ginq

Podziel się opinią

Share

d43ginq

d43ginq