ycipk-hoy8q2

PS4: kolejna bariera przekroczona. Konsola Sony osiągnęła imponujący wynik najszybciej w historii

PlayStation 4 pobiło rekord. Sony udała się niełatwa sztuka - sprzedać mnóstwo egzemplarzy w stosunkowo niedługim czasie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świetna sprzedaż PS4
Świetna sprzedaż PS4 (flickr.com)
ycipk-hoy8q2

Już 100 mln PlayStation 4 udało się Sony sprzedać. Konsola giganta potrzebowała na to niecałych sześciu lat (a dokładnie 5 lat i 7 miesięcy). To najlepszy wynik wśród sprzętów do grania.

PlayStation 4 wyprzedziło Nintendo Wii oraz… PlayStation 2. PS2 100 mln sprzedanych sztuk osiągnęło po 5 latach i 9 miesiącach od premiery.

Sprzedaż PlayStation 4 cały czas imponuje. Według nieoficjalnych informacji z początku roku konsolę Sony miało 90 mln ludzi. W ciągu kilku miesięcy udało się więc powiększyć liczbę użytkowników o 10 mln!

ycipk-hoy8q2

Zobacz też: Top 10 gier na PS4

Oczywiście sprzedaż PlayStation 4 zacznie hamować. Ma to związek z nadchodzącą premierą PlayStation 5. Kto miał kupić, ten raczej już to zrobił. A jeśli się wstrzymał, to pewnie teraz jeszcze trochę poczeka - w końcu lepiej kupić zupełnie nowy sprzęt.

ycipk-hoy8q2

Niektórych do PS4 może jednak zachęcać niższa cena. Jeśli jednak liczycie na obniżki w najbliższym czasie, to niekoniecznie musi do nich dojść. Powód? W kwietniu Komisja Europejska opublikowała listę amerykańskich produktów, które wkrótce mogą zostać objęte dodatkowymi cłami na terenie Unii Europejskiej. Na tej liście znalazły się konsole. Gdyby przepisy weszły w życie, odbiłoby się to na cenie nie tylko PlayStation 5, ale też PS4.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hoy8q2

ycipk-hoy8q2
ycipk-hoy8q2