Trwa ładowanie...
d2ydvlt

"Pagan Online": zobacz gameplay nowej produkcji Wargamingu

"Pagan Online" to gra przypominająca "Diablo", rozgrywająca się w świecie mrocznej mitologii przedchrześcijańskiej. W produkcję zaangażowani są twórcy "World of Tanks" - studio Wargaming. Teraz możemy zobaczyć ją w akcji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Pagan Online" to nowa produkcja Wargaming
"Pagan Online" to nowa produkcja Wargaming (Materiały prasowe)
d2ydvlt

Białorusińskie Wargaming znane jest głównie z "World of Tanks". W ich darmową, sieciową grę bitewną z czołgami w roli głównej, bawi się aż kilka milionów Polaków. Ale "World of Tanks" to nie jedyne przedsięwzięcie naszych sąsiadów ze wschodu. W ciągu okrągłych 20 lat działalności zdołali otworzyć filie na kilku kontynentach, a do "Czołgów" dołączyły także "Samoloty" ("World of Warplanes", bez większych sukcesów) oraz "Statki" – czyli "World of Warships". W międzyczasie Wargaming współpracuje też z liniami lotniczymi i przygarnia pod swoje skrzydła młodych, zdolnych twórców. Takich, jak Serbowie z Mad Head Games, którzy wraz z Wargaming tworzą "Pagan Online". Niedawno mieliśmy zapowiedź, a teraz możemy oglądać gameplay z gry:

- Mad Head Games to utalentowani i pełni pasji ludzie, którzy stawiają na szali wszystko co mają, aby zrobić swoją następną grę tak niesamowitą jak to tylko możliwe - mówi Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming. - Wzięliśmy to studio pod swoje skrzydła, bo kiedyś i my stawialiśmy wszystko na jedną kartę, aby wystartować z "World of Tanks" (zagraj za darmo). "Pagan Online" jest ekscytującą przygodą, pomagamy dostarczyć pasję twórców do graczy na całym świecie - dodaje.

d2ydvlt

- W "Pagan Online" ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające - tłumaczył Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games.

W "Pagan Online" gracze wezmą udział w intensywnych i wymagających sesjach rzezi w zróżnicowanych lokacjach. Zróżnicowane misje, liczne tryby gry, poziomy trudności, długa kampania dla pojedynczego gracza (rozszerzany sukcesywnie epizodyczną zawartością) - to wszystko ma sprawić, że będzie się chciało powracać regularnie do zabawy. Niezależnie od tego czy gracz będzie chciał pokonać hordy wrogów z łatwością, spróbować swych sił w brutalnym chaosie czy też rywalizować z przyjaciółmi o prawo do przechwałek, "Pagan Online" zaoferuje szerokie spektrum wyzwań do pokonania.

Tyle teoria, czas na praktykę. Wprawdzie w "Pagan Online" zagrać jeszcze nie możemy, ale twórcy pokazali, jak gra wygląda w akcji. Oglądając fragment rozgrywki nie da się uciec wspomnieniami od "Diablo". Dodajmy do tego elementy innego popularnego gatunku, MOBA, a na papierze mamy potencjalny hit.

No właśnie, na papierze. Ja z klonami "Diablo" mam następujący problem: jeśli chcę zagrać w coś, co przypomina "Diablo", to po prostu wybieram "Diablo". Tym bardziej że gra Blizzarda bawi nawet kilka lat po premierze.

Zobaczymy, jak poradzi sobie "Pagan Online". Zapisy do betatestów już trwają, a premiera szykowana jest na 2019 rok.

d2ydvlt

Podziel się opinią

Share
d2ydvlt
d2ydvlt
Więcej tematów