Informacja prasowa
pagan online
08-11-2018 (14:34)

"Pagan Online" to nowa produkcja Wargamingu, twórców "World of Tanks"

"Hack’n’slash w świecie mrocznej mitologii przedchrześcijańskiej na komputerach osobistych". "Pagan Online" to gra action RPG, która rzuca gracza w wir walki z dzikimi potworami i mitycznymi bóstwami. Tytuł tworzy studio serbskie Mad Head Games przy współpracy z Wargamingiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Pagan Online" to nowa produkcja Wargamingu, twórców "World of Tanks"
(Wargaming)
WP

"Pagan Online" to nowe i świeże podejście do action RPG oferująca wymagającą, dynamiczna walkę, silnych herosów, mnóstwo wyposażenia i niekończące się pokłady krwawej chwały. Tytuł podażą drogą klasycznych "dungeon crawlerów" jednocześnie zbliżając rozgrywkę do stylu znanego z MOBA.

Wargaming
Podziel się
WP

- Mad Head Games to utalentowani i pełni pasji ludzie, którzy stawiają na szali wszystko co mają, aby zrobić swoją następną grę tak niesamowitą jak to tylko możliwe - mówi Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming. - Wzięliśmy to studio pod swoje skrzydła, bo kiedyś i my stawialiśmy wszystko na jedną kartę, aby wystartować z "World of Tanks" (zagraj za darmo). "Pagan Online" jest ekscytującą przygodą, pomagamy dostarczyć pasję twórców do graczy na całym świecie - dodaje.

- W "Pagan Online" ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające dodaje Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games. - To niezły dreszczyk emocji móc podzielić się owocem naszej krwi, potu i łez ze światem!

WP

W "Pagan Online" gracze wezmą udział w intensywnych i wymagających sesjach rzezi w zróżnicowanych lokacjach. Zróżnicowane misje, liczne tryby gry, poziomy trudności, długa kampania dla pojedynczego gracza (rozszerzany sukcesywnie epizodyczną zawartością) - to wszystko sprawi, że będzie się chciało powracać regularnie do zabawy. Niezależnie od tego czy gracz będzie chciał pokonać hordy wrogów z łatwością, spróbować swych sił w brutalnym chaosie czy też rywalizować z przyjaciółmi o prawo do przechwałek, "Pagan Online" zaoferuje szerokie spektrum wyzwań do pokonania.

Premiera planowana jest na 2019 rok, a już teraz można zapisać się na testy przedpremierowe pod adresem pagan-online.com.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP