ycipk-3cw77c

Cyberpunk 2077. Michał Żebrowski za Keanu Reevesa. CD Projekt RED przedstawił polskich aktorów dubbingowych

28 września na Festiwalu Komiksu w Łodzi CD Projekt RED po raz pierwszy przedstawił polskich aktorów głosowych, którzy wcielili się w główne postacie w grze "Cyberpunk 2077". Wśród nich Michał Żebrowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
CD Projekt RED po raz pierwszy ogłosił, kogo usłyszymy w polskiej wersji językowej "Cyberpunk 2077"
CD Projekt RED po raz pierwszy ogłosił, kogo usłyszymy w polskiej wersji językowej "Cyberpunk 2077" (Materiały prasowe)
ycipk-3cw77c

Wczoraj rozpoczął się Festiwal Komiksu w Łodzi - jedno z największych tego typu wydarzeń w naszym kraju. Jednak nie zabraknie również atrakcji dla graczy. Dzisiaj, 28 września o godzinie 16:00 odbył się panel dyskusyjny zorganizowany przez CD Projekt RED.

Po raz pierwszy dowiedzieliśmy się więcej o polskiej wersji językowej "Cyberpunk 2077" i poznamy aktorów, którzy wcieli się w główne postaci w grze. I chociaż raczej ciężko będzie pobić chociażby wystąpienie w angielskiej wersji językowej Keanu Reevesa, to dla wielu fanów polska wersja językowa jest niezwykle ważną częścią produkcji CD Projekt RED.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-3cw77c

W Polskiej wersji językowej wystąpi Lidia Sadowa jako "damska wersja" V (znana m.in. z polskiej wersji "Krainy lodu", gdzie wcieliła się w Elsę), oraz Kamil Kula w roli męskiego protagonisty. Aktora możecie kojarzyć z dubbingu z filmu "Piękna i Bestia" (2017), gdzie wcielił się w Bestię w polskiej wersji językowej lub "Angry Birds", gdzie podkładał głos pod Czerwonego. Oboje aktorów mogliśmy usłyszeć także w grze "Gwint: Thronebreaker", gdzie wcielili się w Czarną Railę i Gascona.

Z kolei Keanu Reeves'a w roli Johnego Silverhanda zastąpi Michał Żebrowski.

Panel odbył się w auli Hali EXPO w Łodzi (al. Politechniki 4) i wzięli w nim udział m.in. Adam Badowski (Game Director) i Mikołaj Szwed (Senior Localization Producer). Niestety wydarzenie nie było streamowane.

ycipk-3cw77c

"Cyberpunk 2077" to zdecydowanie najgorętsza nadchodząca premiera. Tytuł wyczekiwany jest przez graczy na całym świecie. Od czasu wystąpienia Keanu Reevesa na E3, który zapowiedział swój udział w grze, emocje związane z "Cyberpunkiem 2077" nie opadają.

Do tej pory dowiedzieliśmy się m.in. o stylach rozgrywki, jakie będą dostępne w "Cyberpunku 2077" oraz o możliwościach personalizacji postaci. CD Projekt RED zapowiedział również, że trwają prace nad trybem multiplayer, który zostanie dodany do gry po premierze kampanii dla pojedynczego gracza. I chociaż długo musieliśmy czekać na nowy gameplay prezentujący nadchodzącą polską grę, to nie ulega wątpliwości, że było warto.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3cw77c

ycipk-3cw77c
ycipk-3cw77c