Trwa ładowanie...
d2irthn

Cyberpunk 2077. Michał Żebrowski za Keanu Reevesa. CD Projekt RED przedstawił polskich aktorów dubbingowych

28 września na Festiwalu Komiksu w Łodzi CD Projekt RED po raz pierwszy przedstawił polskich aktorów głosowych, którzy wcielili się w główne postacie w grze "Cyberpunk 2077". Wśród nich Michał Żebrowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
CD Projekt RED po raz pierwszy ogłosił, kogo usłyszymy w polskiej wersji językowej "Cyberpunk 2077"
CD Projekt RED po raz pierwszy ogłosił, kogo usłyszymy w polskiej wersji językowej "Cyberpunk 2077" (Materiały prasowe)
d2irthn

Wczoraj rozpoczął się Festiwal Komiksu w Łodzi - jedno z największych tego typu wydarzeń w naszym kraju. Jednak nie zabraknie również atrakcji dla graczy. Dzisiaj, 28 września o godzinie 16:00 odbył się panel dyskusyjny zorganizowany przez CD Projekt RED.

Po raz pierwszy dowiedzieliśmy się więcej o polskiej wersji językowej "Cyberpunk 2077" i poznamy aktorów, którzy wcieli się w główne postaci w grze. I chociaż raczej ciężko będzie pobić chociażby wystąpienie w angielskiej wersji językowej Keanu Reevesa, to dla wielu fanów polska wersja językowa jest niezwykle ważną częścią produkcji CD Projekt RED.

Materiały prasowe

W Polskiej wersji językowej wystąpi Lidia Sadowa jako "damska wersja" V (znana m.in. z polskiej wersji "Krainy lodu", gdzie wcieliła się w Elsę), oraz Kamil Kula w roli męskiego protagonisty. Aktora możecie kojarzyć z dubbingu z filmu "Piękna i Bestia" (2017), gdzie wcielił się w Bestię w polskiej wersji językowej lub "Angry Birds", gdzie podkładał głos pod Czerwonego. Oboje aktorów mogliśmy usłyszeć także w grze "Gwint: Thronebreaker", gdzie wcielili się w Czarną Railę i Gascona.

d2irthn

Z kolei Keanu Reeves'a w roli Johnego Silverhanda zastąpi Michał Żebrowski.

Panel odbył się w auli Hali EXPO w Łodzi (al. Politechniki 4) i wzięli w nim udział m.in. Adam Badowski (Game Director) i Mikołaj Szwed (Senior Localization Producer). Niestety wydarzenie nie było streamowane.

"Cyberpunk 2077" to zdecydowanie najgorętsza nadchodząca premiera. Tytuł wyczekiwany jest przez graczy na całym świecie. Od czasu wystąpienia Keanu Reevesa na E3, który zapowiedział swój udział w grze, emocje związane z "Cyberpunkiem 2077" nie opadają.

Do tej pory dowiedzieliśmy się m.in. o stylach rozgrywki, jakie będą dostępne w "Cyberpunku 2077" oraz o możliwościach personalizacji postaci. CD Projekt RED zapowiedział również, że trwają prace nad trybem multiplayer, który zostanie dodany do gry po premierze kampanii dla pojedynczego gracza. I chociaż długo musieliśmy czekać na nowy gameplay prezentujący nadchodzącą polską grę, to nie ulega wątpliwości, że było warto.

d2irthn

Podziel się opinią

Share

d2irthn

d2irthn