Trwa ładowanie...

Cyberpunk 2077 dostanie tryb multiplayer? CD Projekt RED niczego nie wyklucza

Plotki o trybie sieciowym w Cyberpunk 2077 pojawiły się już jakiś czas temu. Ostatnio jednak mówi się głównie o fabule i opcji dla jednego gracza. To wcale nie oznacza, że twórcy zrezygnowali z trybu multiplayer.

Share
Cyberpunk 2077 dostanie tryb multiplayer? CD Projekt RED niczego nie wyklucza
Źródło: Materiał prasowy
d2abrps

Ryszard Borzymowski z CD Projekt RED w rozmowie z Gamespotem w trakcie targów Gamescom przyznał, że tryb multiplayer dalej jest w orbicie zainteresowań autorów Cyberpunk 2077. Na razie jednak nie pora, aby mówić o konkretach.

W 2017 roku Adam Kiciński zapewnił, że "będzie element online związany z 'Cyberpunkiem'". Wówczas nie wiedzieliśmy, czy chodzi o rozgrywkę dla wielu graczy, czy np. socjalny dodatek gromadzący społeczność.

d2abrps

Jednak rok temu CD Projekt RED potwierdziło, że w dniu premiery zabraknie funkcji związanych z trybem multiplayer. Mogliśmy podejrzewać, że twórcy zmienili zdanie, kiedy ogłosili współpracę z Digital Scapes - ekipą mającą doświadczenie z pracami nad trybami online.

Wiele wskazuje na to, że multiplayer w Cyberpunk 2077 jest możliwy, chociaż będziemy musieli na niego poczekać. Może to i lepiej - niech autorzy skoncentrują się na trybie dla jednego gracza. Póki co idzie im świetnie, o czym mogliśmy przekonać się podczas trwających targów Gamescom.

Zobacz też: Najnowszy pokaz "Cyberpunk 2077" - nowej gry od twórców "Wiedźmina"

d2abrps

Podziel się opinią

Share
d2abrps
d2abrps
Więcej tematów