Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Arkheim - Realms at War: Wczesny dostęp

Zanurz się w świecie Arkheim, nowej strategii wagi ciężkiej od twórców globalnego internetowego klasyka ― Traviana: Legends. Zarządzaj oddziałami i surowcami zza bezpiecznych murów miasta Arkheim – Realms at War łączy w sobie głębię złożoności gry strategicznej na PC z dostępnością apki.

Share
Arkheim - Realms at War: Wczesny dostęp
Źródło: materiały partnera
d127wcl

Arkheim to wszystko, co pozostało ze starożytnego, legendarnego kontynentu, który został niemal całkowicie zniszczony przez kataklizm. Od tamtej pory, z magicznych, unoszących się pozostałości uformowało się wiele wysp, gdzie stare relikty i obietnice potężnej mocy przyciągają teraz nowych odkrywców. Zniszczony kontynent jest ponownie zasiedlany ― przez graczy ― napędzanych przepowiednią zapowiadającą wzniesienie się wybranych do Wiecznego Światła.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Łączą siły w potężnych przymierzach w poszukiwaniu tajemnych kul. Ostatecznie tylko dzięki mocy tych kul będą mogli wznieść się na wyższe i bardziej imponujące wyspy. Decyduj o losie Przymierza w ramach zawiązanego sojuszu: Gdzie powinno się rozszerzyć kontrolę, których z wrogów zaatakować, a które ataki odeprzeć? To nieustanne decyzje: w Arkheim, Przymierza nieprzerwanie konkurują miedzy sobą, aby poszerzać terytoria i zdobywać kule innych.

d127wcl

Starożytny, potężny artefakt ― zwany Arką ― reprezentuje skupisko mocy i serce każdego Przymierza. Kule gromadzą energię księżyców Akheim i przekazują ją do Arki. To z kolei wzmacnia produkcję surowców i szkolenie oddziałów całego Przymierza.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Można grać elfami lub krasnoludami i rozwijać według własnego uznania swoje miasto przedstawione w klimacie fantasy. Gracze mogą również wykazać się walecznością w walce. Tutaj armia nie składa się po prostu z szeregu jednostek. Gacze dokonują też wyboru pomiędzy Wodzami, którzy prowadzą armie wzmacniając je swoimi wyjątkowymi osobowościami i umiejętnościami. Co więcej, miasto gracza nigdy nie może zostać zniszczone, co oznacza, że nigdy nie traci on wszystkiego.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Jest to przeciwieństwem wysp, na których Przymierza ścierają się w epickich bitwach. Oprócz strategicznie rozmieszczonych wież służących do rozszerzania królestwa, taktycy będą również starali się zdobyć cenne punkty zaopatrzenia i podbić rzadkie portale. W późniejszych fazach księżyca Przymierza mogą używać tych portali do wznoszenia się na wyższe wyspy. Znajdą tam bardziej obfite surowce i nowe elementy strategiczne, które jeszcze bardziej zaostrzą wojnę między Przymierzami i nadal będą stanowić wyzwanie dla graczy.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Daje to w efekcie pewnego rodzaju system ligowy, w którym walczą ze sobą gracze o podobnych umiejętnościach. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ekscytujące bitwy, nawet całkowita utrata armii nie będzie oznaczać końca walk. Oddziały poległe w bitwie można szybko wezwać w mieście. Te podległe jednostki towarzyszą graczom w odkrywaniu przeszłości Arkheim w katakumbach pod miastem. W tym podziemnym świecie gracze natrafią na magiczne wyposażenie, a także na przerażające demony, które mogą pokonać tylko nieustraszeni "Polegli".

d127wcl

Runda gry trwa około dziesięciu tygodni. W tym czasie ma miejsce kilka faz księżyca, których kumulacją jest Pełnia Trzech Księżyców. W trakcie tej ekscytującej ostatniej fazy Przymierza ścigają się między sobą. Liczy się to, kto najszybciej i najskuteczniej pokona demony, które próbują odbić Arkheim. Zwycięzcy stają się wybranymi, którzy mogą wznieść się do Wiecznego Światła, a także na listę zwycięzców Arkheim – Realms at War.

Najistotniejsze cechy

 • Od twórców nagradzanej gry Travian: Legends
 • Serwery wielojęzyczne
 • Wiele platform (przeglądarka, iOS, Android)
 • Bardzo rozwinięta gra strategiczna MMO nowej generacji
 • Zjednoczenie da zwycięstwo, gra zespołowa ponad Pay to Win, wspólna gra ma moc
 • Wciągająca sceneria fantasy ze szczegółową i piękną grafiką
 • Dynamika cykli PvP/PvE uwzględnia szeroki przekrój graczy (midcore i hardcore)

Pakiet bonusowy
Jako gracz [partner name], otrzymujesz pakiet bonusowy o wartości 10 EUR. Po ukończeniu samouczka otrzymasz skrzynię ze skarbami.

 • 1 Slot budowy
 • 15x Zajęcza stopa (skrócenie czasu budowy o 5 minut)
 • 10x Skrzydło sokoła (skrócenie czasu budowy o 15 minut)
 • 5x Koło rydwanu (skrócenie czasu budowy o 1 godzinę)
 • 5x Alchemik (Kupiec-Npc)
 • 5x Nagła pomoc (natychmiastowa dostawa zaopatrzenia)
d127wcl

Podziel się opinią

Share
d127wcl
d127wcl
Więcej tematów