Trwa ładowanie...
d3xy42r

Xbox Live Gold i PlayStation Plus. Znamy wrześniową ofertę

Xbox Live Gold i PlayStation Plus ujawniły wrześniowe tytuły darmowych gier dostępnych w ramach abonamentów. W ofercie znajdują się między innymi Hitman i Batman. Poznaj pozostałe propozycje Microsoft i Sony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Xbox Live Gold. Wrześniowa oferta
Xbox Live Gold. Wrześniowa oferta (Youtube.com)
d3xy42r

Xbox Live Gold i PlayStation Plus to dodatkowo płatne usługi lojalnościowe dla użytkowników posiadających konsole Xbox i PS. Wykupienie abonamentu wiąże się z licznymi korzyściami. Do największych z nich należy dostęp do nowych gier, które są udostępniane bez dodatkowych opłat.

Microsoft i Sony przedstawiły listę kolejnych tytułów, udostępnionych w ramach abonamentu. Zobacz jakie gry są dostępne we wrześniowej ofercie.

Oferta Xbox Live Gold na wrzesień 2019

Gracze subskrybujący sieciową usługę Microsoftu, otrzymają we wrześniu cztery produkcje. Dwie z nich na Xbox One i dwie na Xbox 360. Na konsolę nowej generacji trafią Hitman: The Complete First Season oraz We Were Here. Produkcja o popularnym Agencie 47, zajmującym się zabójstwami na zlecenie zaoferuje ponad 100 godzin rozgrywek. Hitman udostępni wszystkie lokalizacje, epizody gry, misje dodatkowe, wyznania i kontrakty z pierwszego sezonu. Tytuł będzie można pobrać przez cały wrzesień

d3xy42r

Druga pozycja na Xbox One to rozgrywka dedykowana dla dwóch osób. Fabuła gry skupia się wokół dwójki bohaterów, którzy wspólnymi siłami starają się wydostać z zamku. W drodze do wolności na zawodników czekać będzie szereg logicznych zagadek. Tytuł będzie można pobrać od 16 września do 15 października.

Na konsolę Xbox 360 udostępniono grę Earth Defence Force 2025, w której gracze będą musieli się zmierzyć z gigantycznymi kosmitami-owadami (dostępność od 1 do 15 września).

Druga pozycja, która w ramach oferty trafi na starszy model konsoli to Tekken Tag Tournament 2, w której zawodnicy staną do walki o tytuł mistrza turnieju (dostępność od 16 do 30 września).

d3xy42r

Czytaj także: Microsoft usuwa grę Forza Motorsport 6 ze sklepu Xbox Live. To ostatnia chwila na zakup

Oferta PlayStation Plus na wrzesień 2019

Pierwszą z udostępnionych we wrześniu gier dla użytkowników PlayStation Plus jest Batman: Arkham Knight. W najnowszej części inspirowanej historią o mrocznym rycerzu, główny bohater zmierzy się ze swoim dawnym wrogiem - Strachem na Wróble. W walce przeciwko Batmanowi zjednoczą się także Pingwin i Harley Quinn.

Kolejnym tytułem jest Darksiders III. W trzeciej odsłonie serii gracze wcielą się w Furię - reprezentantkę magii, której zadaniem będzie przywrócenie równowagi między dobrem i złem na Ziemi.

Gry można dodawać do swojej biblioteki od 3 września.

O najlepszych promocjach i atrakcyjnych zniżkach w ofercie PS 4 można przeczytać w tym artykule.

d3xy42r

Podziel się opinią

Share
d3xy42r
d3xy42r
Więcej tematów