Trwa ładowanie...

PS Plus na wrzesień. Znamy pełną ofertę i najlepsze promocje

W sieci pojawiło się wiele plotek, o tym, jakie gry trafią do PS Plus. Teraz już wiemy na pewno, że będą to "Darksiders III" oraz "Batman: Arkham Knight". Jakie inne jeszcze oferty przygotowało Sony dla subskrybentów we wrześniu?

Share
PS Plus na wrzesień. Znamy pełną ofertę i najlepsze promocje
Źródło: Materiały prasowe
d2guzuz

Chociaż gracze mieli swoje typy, jakie gry trafią we wrześniu do oferty PS Plus, to jednak nie udało im się odgadnąć planów Sony. Na PlasyStation będziemy mogli w ramach abonamentu PS Plus za darmo zagrać w:

  • Batman: Arkham Knight
  • Darksiders III

Oferta aktywna w PlayStation Store od 3 września od godziny 11:00.

d2guzuz

"Batman: Arkham Knight" to trzecia i najnowsza odsłona kultowej gry to dzieło studia Rocksteady. Fani docenili tę serię dzięki świetnemu systemowi rozgrywki i walki. W trzeciej części wprowadzono dodatkowo usprawnienie systemu kontry oraz Batmobil, który umożliwi szybsze przemieszczanie się po Gotham.

"Darksiders III" również jest kontynuacją wysoko ocenianej serii. W tej odsłonie popularnej gry akcji, gracze wcielą się w postać Furii, której zadaniem będzie pokonanie 7 Grzechów Głównych. Obie gry niewątpliwie dostarczą dużo emocji i mogą zająć ważne miejsce w bibliotece każdego gracza PS4.

PS Plus poza darmowymi grami oferuje również graczom możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów oraz 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze.

d2guzuz

Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.

PS 4 - najlepsze promocje

PS Plus pozwala również na skorzystanie z atrakcyjnych zniżek. Obecnie w promocji w PlayStation Store znajdziemy takie tytuły jak:

  • "GTA V" za 59 zł
  • "Wiedźmin 3: Dziki Gon" za 39 zł
  • "Bioshock: The Collection" za 59 zł
  • "Injustice 2" za 75 zł
  • "Mortal Combat XL" za 71 zł

Zobacz też inne darmowe gry, które przez krótki czas mogą zdobyć właściciele PS4

d2guzuz

Podziel się opinią

Share
d2guzuz
d2guzuz
Więcej tematów