Trwa ładowanie...
d1kwm4x

PS Plus na wrzesień. Znamy pełną ofertę i najlepsze promocje

W sieci pojawiło się wiele plotek, o tym, jakie gry trafią do PS Plus. Teraz już wiemy na pewno, że będą to "Darksiders III" oraz "Batman: Arkham Knight". Jakie inne jeszcze oferty przygotowało Sony dla subskrybentów we wrześniu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Batman: Arkham Knight - jedna z darmowych gier w PS Plus na wrzesień
Batman: Arkham Knight - jedna z darmowych gier w PS Plus na wrzesień (Materiały prasowe)
d1kwm4x

Chociaż gracze mieli swoje typy, jakie gry trafią we wrześniu do oferty PS Plus, to jednak nie udało im się odgadnąć planów Sony. Na PlasyStation będziemy mogli w ramach abonamentu PS Plus za darmo zagrać w:

  • Batman: Arkham Knight
  • Darksiders III

Oferta aktywna w PlayStation Store od 3 września od godziny 11:00.

"Batman: Arkham Knight" to trzecia i najnowsza odsłona kultowej gry to dzieło studia Rocksteady. Fani docenili tę serię dzięki świetnemu systemowi rozgrywki i walki. W trzeciej części wprowadzono dodatkowo usprawnienie systemu kontry oraz Batmobil, który umożliwi szybsze przemieszczanie się po Gotham.

d1kwm4x

"Darksiders III" również jest kontynuacją wysoko ocenianej serii. W tej odsłonie popularnej gry akcji, gracze wcielą się w postać Furii, której zadaniem będzie pokonanie 7 Grzechów Głównych. Obie gry niewątpliwie dostarczą dużo emocji i mogą zająć ważne miejsce w bibliotece każdego gracza PS4.

PS Plus poza darmowymi grami oferuje również graczom możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów oraz 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze.

Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.

d1kwm4x

PS 4 - najlepsze promocje

PS Plus pozwala również na skorzystanie z atrakcyjnych zniżek. Obecnie w promocji w PlayStation Store znajdziemy takie tytuły jak:

  • "GTA V" za 59 zł
  • "Wiedźmin 3: Dziki Gon" za 39 zł
  • "Bioshock: The Collection" za 59 zł
  • "Injustice 2" za 75 zł
  • "Mortal Combat XL" za 71 zł

Zobacz też inne darmowe gry, które przez krótki czas mogą zdobyć właściciele PS4

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1kwm4x

d1kwm4x
d1kwm4x