Trwa ładowanie...
d2b9uy2

Microsoft usuwa grę Forza Motorsport 6 ze sklepu Xbox Live. To ostatnia chwila na zakup

"Forza Motorsport 6" to jedna z najpopularniejszych gier wyścigowych na konsolę Xbox One. Jeżeli planowaliście zakup tego tytułu, to warto się pospieszyć - gra zniknie z dystrybucji cyfrowej we wrześniu.
Share
Forza Motorsport 6 zniknie ze sklepów we wrześniu
Forza Motorsport 6 zniknie ze sklepów we wrześniuŹródło: Materiały prasowe
d2b9uy2

Microsoft postanowił wycofać "Forza Motorsport 6" z dystrybucji cyfrowej i gra będzie dostępna w sklepie Xboxa jedynie do 15 września. Później grę będzie można kupić jedynie w wersji pudełkowej.

Jak czytamy na stronie studia:

"Forza Motorsport 6 wejdzie w stan "End of Life" 15 września. Oznacza to, że gra i związane z nią dodatki, w tym pakiety samochodów i rozszerzenia, nie będą już dostępne do zakupu. Gracze, którzy weszli w posiadanie Forza Motorsport 6 przed tą datą, nadal będą mogli normalnie pobierać i grać w grę oraz powiązane z nią dodatki, ale nie będzie można już kupić ich w witrynie Xbox Live Marketplace"

d2b9uy2

"Forza Motorsport 6" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów wyścigowych na konsolę Xbox One. Cała seria jest świetnie znana graczom, podobnie jak jej bardziej fabularna odsłona - "Forza Horizon".

Zobacz też: 700 rajdowych aut w "Forza Motorsport 7"

"Forza Motorsport 6" została wydana w 2015 roku i obecnie jest dostępna również w sierpniowym Xbox Games with Gold. Zapewne powodem usunięcia tytuły ze sklepu Microsoft jest próba zachęcenia graczy do zakupu "Forza Horizon 4".

d2b9uy2
d2b9uy2

Podziel się opinią

Share
d2b9uy2
d2b9uy2
Więcej tematów