Trwa ładowanie...
ycipk-1knwob

FIFA 20 Ultimate Team Web App i Companion App. Znamy daty premier

FIFA 20 na półki sklepowe trafi już za niecały miesiąc, tymczasem Electronic Arts podało terminy premier FIFA 20 Ultimate Team Web App oraz FIFA 20 Companion App - aplikacji, dzięki którym będziemy kontrolować nasz zespół w trybie FIFA Ultimate Team.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
FIFA 20 Ultimate Team Web App i Companion App z datami premier.
FIFA 20 Ultimate Team Web App i Companion App z datami premier. (Youtube.com)
ycipk-1knwob

Pecetowa aplikacja FIFA 20 Ultimate Team Web App ukaże się 18 września. Narzędzie pozwoli nam m.in na zarządzanie klubem, robienie zakupów w wewnętrznym sklepie, otwieranie paczek i transferowanie naszych zawodników. Aby skorzystać z aplikacji potrzebować będziemy konta w serwisie Origin oraz przeglądarki internetowej.

Na 20 września zaplanowano premierę aplikacji mobilnej FIFA 20 Companion App. Jej funkcjonalność nie różni się od tej, która będzie dostępna na PC. Apka dostępna będzie na systemach IOS i Android.

ycipk-1knwob

Obie aplikacje pobrać będzie można za darmo.

Ostatnie tygodnie obfitowały w nowości związane z FIFĄ 20. Twórcy zdradzili nam zmiany jakie czekają nas w trybie kariery oraz FUT. Ponadto poznaliśmy szczegóły odnośnie nowego trybu VOLTA.

Przypomnijmy, że FIFA 20 ukaże się na rynku 27 września. Gra będzie dostępna na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Czytaj także: FIFA 20 odpowiada PES 2020. Bundesliga jak z telewizji

ycipk-1knwob

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1knwob

ycipk-1knwob
ycipk-1knwob