Trwa ładowanie...
deegcfs

Wiele lat czekania! Nowy Prince of Persia nadchodzi - są pierwsze przecieki

W serwisie Reddit pojawiły się przecieki dotyczące najnowszej odsłony kultowego cyklu Prince of Persia. Według pogłosek, gra ma nosić podtytuł "Dark Babylon" i będzie bezpośrednią kontynuacją trylogii "Piaski czasu". Premiera przewidziana jest na 2021 rok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przecieki na temat nowej części Prince of Persia
Przecieki na temat nowej części Prince of Persia (Facebook.com)
deegcfs

Nowa odsłona Prince of Persia to z pewnością jedna z tych produkcji, na którą czekają miliony fanów gier komputerowych na całym świecie. Wygląda na to, że ich cierpliwość wkrótce zostanie nagrodzona. W serwisie Reddit pojawiły się przecieki dotyczące najnowszej odsłony kultowej serii. Według rewelacji jednego z użytkowników gra otrzyma podtytuł "Dark Babylon" i będzie bezpośrednią kontynuacją "Prince of Persia: Dwa Trony" - ostatniej części popularnej trylogii "Piaski czasu".

Według niepotwierdzonych informacji akcja gry toczyć się będzie w niezwykle mrocznej i dystopicznej wersji Babilonu, który chociaż nie będzie typowo otwartym światem, do pewnego stopnia będzie pozwalał na eksplorację. Gracze wcielą się w starszą wersję popularnego księcia, który zostanie zmuszony do zmierzenia się ze złą wersją samego siebie, pochodzącej z zupełnie innej linii czasowej.

Rozgrywka w dużym stopniu przypominać będzie tą, którą znamy z "Piasków czasu", choć oczywiście zostanie ulepszona o wiele elementów jak na przykład możliwość dostosowywania zbroi czy rozwój umiejętności bohatera.

deegcfs

Czytaj także: League of Legends. Już jutro nowy sezon - reset rankingów i nowa postać

Według przecieków gra "Prince of Persia: Dark Babylon" zostanie oficjalnie zapowiedziana podczas PlayStation Meeting, które odbędzie się w lutym bieżącego roku. Premiera tytułu ma odbyć się na początku 2021 roku. Produkcja najprawdopodobniej trafi na PC oraz konsole obecnej i nowej generacji.

Zobacz także: Wiedźmin. "Daj grosza... wiedźmińce". Jedna decyzja Polaków, a świat śpiewałby inaczej

deegcfs

Podziel się opinią

Share
deegcfs
deegcfs
Więcej tematów