Trwa ładowanie...
d4m8afo

League of Legends. Już jutro nowy sezon - reset rankingów i nowa postać

Szalenie popularny League of Legends dostanie 10 stycznia nowy sezon, który był wyczekiwany aż od jesieni. Ta odnosząca wielkie sukcesy gra online jest prężnie rozwijana przez twórców. To nic dziwnego, w końcu status lidera wśród gier MOBA nie wziął się znikąd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na 10 stycznia zaplanowano start nowego sezonu 2020 w League of Legends
Na 10 stycznia zaplanowano start nowego sezonu 2020 w League of Legends (Materiały prasowe)
d4m8afo

Chwilę przed Bożym Narodzeniem Riot Games chwalił się, że LoL jest najpopularniejszą komputerową grą w Polsce, więc firma ma powody do dumy. Poza tym nadal rozwija swoją markę zapowiadając nowe gry w uniwersum League of Legends i notuje rekordowe wyniki oglądalności na Mistrzostwach Świata.

Nowy bohater - Sett

W takim razie gracze z pewnością oczekują rozpoczęcia się nowego sezonu w LoL, którego start przewidziano na jutrzejszy dzień. Riot Games przygotowało zupełnie nową zawartość w postaci kolejnego bohatera. To Sett.

Ciągle możemy zdobyć jego kartę za wielokrotną pierwszą krew. Dzięki tej misji, która nie jest podana wprost na tacy, do naszego konta dodana zostanie Wizytówka Setta. Co ciekawe, jej otwarcie nie jest możliwe od jutra, a nieco później - 14 stycznia.

d4m8afo

Sam Sett ma być prostą postacią z łatwymi do stosowania umiejętnościami. Bardzo możliwe, że początkowo będzie to naprawdę silny bohater. Często Riot Games wypuszcza mocniejsze postaci, które dopiero z czasem zostają odpowiednio zbalansowane.

Poza dodaniem kolejnego bohatera, twórcy zaplanowali reset zmagań rankingowych. Nie powinno to sprawić wielkiego problemu graczom. Nowe punkty zostaną naliczane w świeżych meczach kwalifikacyjnych.

d4m8afo

Podziel się opinią

Share

d4m8afo

d4m8afo
Więcej tematów