Trwa ładowanie...
d1dg6d6

Assassin’s Creed Ragnarok na niemieckim Amazonie. Kolejny przeciek o nowym "asasynie"

Wiemy, że Ubisfot pracuje nad nową odsłoną "Assassin’s Creed". Oficjalnie nie znamy szczegółów, ale od zeszłego roku wyciekło sporo informacji. Tym razem swoją cegiełkę dorzucił niemiecki oddział sklepu Amazon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny raz przecieki sugerują, że nowy Assassin's Creed zabierze nas do Wikingów
Kolejny raz przecieki sugerują, że nowy Assassin's Creed zabierze nas do Wikingów (iStock.com)
d1dg6d6

Przez jakiś czas na stronach Amazon DE można było zobaczyć pozycję oznaczoną jako "Assassin’s Creed Ragnarok Valhalla Edition". Wcześniejsze doniesienia o grze i nowy wyciek mogą sugerować, że gra pojawi się na obecnej i przyszłej generacji konsol. Na karcie produktu Amazona było wyraźnie widać znaczek PS4, więc bardzo możliwe, że nowy "Assassin’s Creed" nie ominie konsol przygasającej generacji.

Assassin's Creed Ragnarok może otrzymać zapowiedź w lutym

Od czasu "Assassin’s Creed Odyssey" z 2018 roku w świecie asasynów mamy stagnację i oczekiwanie na kolejną odsłonę. Znaki w Internecie sugerują, że rozgrywający się w czasach świetności wikingów "Assassin’s Creed Ragnarok" może być tuż za rogiem. A przynajmniej jego zapowiedź, która według użytkowników z Reddit, ma pojawić się w lutym wraz z innymi zapowiedziami tytułów na PS5. Ubisoft nie ma szczęścia do wypływania różnych kwestii związanych z grą, więc coraz bardziej czekamy na oficjalne deklaracje wydawcy.

PlunderBunker @ Resetera

Poza Valhalla Edition można było znaleźć Gold i Standard. Widać Valhalla miałaby być najbardziej dopieszczonym wydaniem. Chociaż to tylko plotka, a nie wszystkie domniemane karty produktów są faktycznymi wpadkami sklepu. Często to tylko spreparowane screeny wykonane przez fanów i umieszczone na różnych serwisach. Nieoficjalne informacje np. na Reddicie, czy jak w tym przypadku wychodzące od użytkownika z Resetera, mogą nie pokrywać się z rzeczywistością.

d1dg6d6

Podziel się opinią

Share

d1dg6d6

d1dg6d6