Trwa ładowanie...
ycipk-2l3s5y

Assassin's Creed Ragnarok. Do sieci wyciekły nowe informacje

Chociaż na premierę najnowszej części z serii Assassin's Creed trzeba poczekać do końca przyszłego roku, to najnowsze przecieki z pewnością umilą oczekiwanie graczom. W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat tytułu od Ubisoft.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Assassin's Creed Ragnarok - najnowsze przecieki
Assassin's Creed Ragnarok - najnowsze przecieki (Youtube.com)
ycipk-2l3s5y

Najnowsza część z serii Assassin's Creed to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów 2020 roku. W sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat gry od Ubisoft. Nie wiadomo, które doniesienia znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale z pewnością pomogą one przetrwać fanom czas oczekiwania na premierę, będąc powodem do dyskusji na forach.

Najnowsze nieoficjalne informacje pokrywają się z tymi, które trafiały do sieci wcześniej. Premiera produkcji Ubisoftu ma się odbyć późną jesienią przyszłego roku. Gra trafi zarówno na stare konsole, jak i sprzęty nowej generacji - PS5 i Xbox Scarlett.

ycipk-2l3s5y

Według doniesień projekt rozwijany pod kryptonimem Assassin's Creed Kingdom w rzeczywistości otrzyma nazwę Assassin's Creed Ragnarok. Głównymi bohaterami będą Wikingowie, a rozgrywka zostanie osadzona około 800 lat przed naszą erą. Akcja toczyć się będzie na terenach Skandynawii oraz Anglii. Podczas przygody gracze odkryją również miejsca mitologiczne, takie jak Asgard i Jotunheim.

Czytaj także: PlayStation 5 i Xbox Scarlett nie miałyby ray tracingu, gdyby nie Nvidia

W grze dostępnych będzie wiele elementów znanych fanom z poprzednich edycji serii. Gracze dostaną możliwość wyboru płci postaci, co nie będzie miało wpływu na historię. System Bractwa powrócił z rekrutującymi się NPC, a w grze po raz kolejny stoczymy walki na morzu, chociaż będzie ich mniej względem części "Black Flag" i "Odyssey".

ycipk-2l3s5y

Pod względem fabularnym gra koncentruje się na zemście i przedstawia historię pierwszej cywilizacji. Głównym bohaterem będzie Jora, który w trakcie gry zostanie Assassynem. Według nieoficjalnych informacji Ubisoft planuje poprawić i rozbudować mechanikę elementów RPG, które świetnie sprawdziły się w poprzednich częściach.

Więcej wiadomości na temat projektu powinniśmy otrzymać podczas imprezy PlayStation, która odbędzie się w lutym 2020 roku.

Zobacz także: PlayStation 5 z premierą dokładnie za rok? Źródło, które to zdradza, jest naprawdę wiarygodne

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2l3s5y

ycipk-2l3s5y
ycipk-2l3s5y