Trwa ładowanie...

W Diablo Immortal zagramy już w tym roku? Activision i Blizzard planują testy alpha

Activision ogłosił, że test alfa dla "Diablo Immortal" odbędzie się w tym roku. Podczas ostatniego spotkania z inwestorami firma podała również więcej szczegółów dotyczącej mobilnej odsłony "Diablo".

W Diablo Immortal zagramy już w tym roku? Activision i Blizzard planują testy alphaŹródło: Materiały prasowe
d6z3rf6
d6z3rf6

Chociaż "Diablo Immortal" wciąż nie ma daty premiery, to Activision twierdzi, że tytuł robi postępy nad grą. Zaktualizowana wersja gry była prezentowana na BlizzCon 2019, a firma zaczęła przeprowadzać dodatkowe wewnętrzne testy i jak zapewnia są one bardzo "obiecujące".

W ramach kolejnego etapu rozwoju Blizzard przeprowadzi regionalne testy alfa dla "Diablo Immortal" jeszcze w tym roku. Activision przyznaje, że ma nadzieję na uzyskanie "bezcennych" informacji zwrotnych od graczy, które będą miały wpływ na finalną wersję gry.

Activision przyznał, że Blizzard ściśle współpracuje z NetEase, aby zapewnić głębokie i "autentyczne" doświadczenie Diablo na urządzeniach mobilnych. Biorąc pod uwagę niezbyt ciepłe przyjęcie gry podczas targów BlizzCon 2018, obie firmy czeka sporo pracy. Activision jest jednak zdania, że rynek urządzeń mobilnych jest dla nich ważnym elementem rozwoju ich marek.

Jak na razie Activision nie podał dokładnych informacji o tym kiedy ruszą testy, ani w jakich regionach będzie dostępna wersja alpha gry. Więcej ma zostać ujawnione w połowie 2020 roku. Mamy nadzieję, że w "Diablo Immortal" uda się zagrać jeszcze zanim "Diablo IV" trafi do sprzedaży. Przypominamy, że chociaż Blizzard nie podał jeszcze daty premiery najnowszej odsłony swojej kultowej serii, to ma ona mieć miejsce w przyszłym roku.

d6z3rf6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6z3rf6
Więcej tematów