Trwa ładowanie...
d3qki2a

"Tyler "Ninja" Blevins w Polsce. Najpopularniejszy streamer świata pojawi się w Polsce

W jeden rok zarobił 10 mln dolarów. Razem z nim bawił się słynny raper Drake. Tyler "Ninja" Blevins, najpopularniejszy streamer na świecie, przyjedzie do Polski, by razem z Polakami zagrać w "Fortnite". A my będziemy z nim rozmawiać i zadamy pytania od was.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Tyler "Ninja" Blevins przyjedzie do Polski
"Tyler "Ninja" Blevins przyjedzie do Polski (Materiały prasowe)
d3qki2a

Tyler "Ninja" Blevins to twórca najpopularniejszego kanału na Twitchu - prawie 400 mln odtworzeń streamów - i gwiazda YouTube’a (ponad 20 mln subskrypcji). Dzięki transmisjom z "Fortnite" zarobił w 2018 roku prawie 10 mln dolarów.

Dziś to prawdziwy celebryta. Grał z nim razem raper Drake, "Ninja" pojawił się też w popularnych programach - był gościem Ellen DeGeneres czy Jimmiego Fallona - oraz twarzą okładek ESPN czy magazynu "New York Timesa". Już niebawem polscy gracze zmierzą się z "Ninją". I to w Polsce.

Ninja przyjedzie do Warszawy 10 marca na specjalnie zorganizowane wydarzenie pod nazwą Ninja’s Night Shift, które odbędzie się w Hali Wyścigów Konnych Służewiec. Szansę zagrania z Ninją dostanie kilkuset graczy, którzy wykazali się najlepszymi pomysłami i kreatywnością w akcjach Red Bulla na Instagramie oraz zarejestrowali się w innych aktywacjach na stronie Redbull.pl.

Rywalizacja będzie oparta o grę typu Battle Royale. Na miejscu na graczy czekać będzie 5 rund eliminacji (w trybie solo), z których do finału przejdzie w sumie 99 osób (po 20 z 4 pierwszych rund i 19 z ostatniej). Ninja będzie 100. graczem, który dołączy do rywalizacji w rundzie finałowej. 11 graczy z najlepszym współczynnikiem "Kill count" z eliminacji będzie mogło zagrać na głównej scenie razem z Ninją, a trzech najlepszych graczy z tego grona stworzy z nim parę w każdej z rund.

d3qki2a

Podziel się opinią

Share

d3qki2a

d3qki2a