Trwa ładowanie...

Twitch straci najpopularniejszą streamerkę? Pokimane zabrała głos

Pokimane, najpopularniejsza streamerka na Twitchu, podsyca spekulacje na temat odejścia z platformy. Najprawdopodobniej już wkrótce podpisze kontrakt z konkurencją.

Share
Twitch straci najpopularniejszą streamerkę? Pokimane zabrała głosŹródło: Youtube.com
d4cc3p3

Największą konkurencją dla platformy Twitch w naszym kraju jest obecnie Facebook. Serwis założony przez Marka Zuckerberga buduje na rynku coraz silniejszą pozycję produktu Facebook Gaming. Za granicą konkurenci również nie śpią, chociaż tam działają bardziej odważnie.

Platforma Mixer dokonuje na rynku dużo zdecydowanych ruchów, podkupując od Twitcha najbardziej popularnych streamerów. Najpierw z serwisem pożegnali się Tyler "Ninja" Blevins oraz Michael "Shroud" Grzesiek, a teraz spekulacje na temat swojego odejścia zaczęła podsycać Pokimane.

d4cc3p3

Najpopularniejsza kobieta na Twitchu poinformowała swoich fanów, że wkrótce ogłosi decyzję dotyczącą podpisania umowy z konkurencją. To byłby kolejny, potężny cios dla platformy, która chociaż stara się wystosowywać kontroferty, nie jest w stanie zapewnić takich pieniędzy jak Microsoft.

Pokimane, a właściwie Imane Anys to marokańsko-kanadyjska streamerka i osobowość Youtube'a. Popularność zyskała dzięki transmisjom na żywo na platformie Twitch, gdzie prezentuje swoje doświadczenia z grami - głównie z League of Legends i Fortnite.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4cc3p3

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cc3p3
d4cc3p3
Więcej tematów