Trwa ładowanie...
d202hja

Twitch straci najpopularniejszą streamerkę? Pokimane zabrała głos

Pokimane, najpopularniejsza streamerka na Twitchu, podsyca spekulacje na temat odejścia z platformy. Najprawdopodobniej już wkrótce podpisze kontrakt z konkurencją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokimane odchodzi z Twitch
Pokimane odchodzi z Twitch (Youtube.com)
d202hja

Największą konkurencją dla platformy Twitch w naszym kraju jest obecnie Facebook. Serwis założony przez Marka Zuckerberga buduje na rynku coraz silniejszą pozycję produktu Facebook Gaming. Za granicą konkurenci również nie śpią, chociaż tam działają bardziej odważnie.

Czytaj także: League of Legends. Teamfight Tactics będzie dostępne na urządzeniach mobilnych

Platforma Mixer dokonuje na rynku dużo zdecydowanych ruchów, podkupując od Twitcha najbardziej popularnych streamerów. Najpierw z serwisem pożegnali się Tyler "Ninja" Blevins oraz Michael "Shroud" Grzesiek, a teraz spekulacje na temat swojego odejścia zaczęła podsycać Pokimane.

d202hja

Najpopularniejsza kobieta na Twitchu poinformowała swoich fanów, że wkrótce ogłosi decyzję dotyczącą podpisania umowy z konkurencją. To byłby kolejny, potężny cios dla platformy, która chociaż stara się wystosowywać kontroferty, nie jest w stanie zapewnić takich pieniędzy jak Microsoft.

Pokimane, a właściwie Imane Anys to marokańsko-kanadyjska streamerka i osobowość Youtube'a. Popularność zyskała dzięki transmisjom na żywo na platformie Twitch, gdzie prezentuje swoje doświadczenia z grami - głównie z League of Legends i Fortnite.

Zobacz także: Czarna dziura w Fortnite. Najpopularniejsza gra świata nie działała, a Epic Games tracił miliony

d202hja

Podziel się opinią

Share

d202hja

d202hja