ycipk-398zje

Fortnite. Opuszcza Twitch i przechodzi na Mixer. Ninja opowiada o zmianach

Tyler "Ninja" Blevins, największa gwiazda w grze "Fortnite" i jeden z najpopularniejszych streamerów na Twitchu zapowiedział, że opuszcza platformę. Jednak fani mogą być spokojni - nadal będą mogli zobaczyć transmisje idola za pośrednictwem platformy Mixer.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Tyler "Ninja" Blevins przestniae transmitować na Twitchu
"Tyler "Ninja" Blevins przestniae transmitować na Twitchu (Materiały prasowe)
ycipk-398zje

Ninja to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy "Fortnite" oraz jeden z najpopulanriejszych streamerów. I chociaż niedawno mogliśmy go oglądać podczas finałów mistrzostw w "Fornite", to nikt nie spodziewał się, że tuż po tym zapowie, że odchodzi z Twitcha. Na szczęście jego transmisje będzie można teraz oglądać na platformie Mixer.

Mixer to usługa przesyłania strumieniowego należąca do Microsoftu, uruchomiona w 2016 roku. Początkowo nosiła nazwę Beam, jednak rok później została przemianowana. Do dzisiaj ma problem z dogonieniem konkurentów takich jak Twitch czy YouTube, jednak obecność Ninji napewno przysporzy Mixerowi popularności.

ycipk-398zje

Ninja zapewnia, że będzie prowadził transmisję w pełnym wymiarze godzin i wciąż będą to streamy z "Fornite", więc fani nie muszą się martwić, czy w związku ze zmianą platformy zmieni także grę. Tymczasem Twitch w oświadczeniu dla "The Verge" komentuje przejście gwiazdy na konkurencyjna platformę:

- "Przez lata uwielbialiśmy oglądać Ninja na Twitchu i jesteśmy dumni ze wszystkiego, co osiągnął dla siebie i swojej rodziny oraz społeczności graczy. Życzymy mu powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach."

Przez długi czas Tyler "Ninja" Blevins był jednym z najczęściej oglądanych streamerów na Twitchu i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jego sława to poziom gwiazd sportu czy muzyki, a na żywo przed rekordową publiczności grał z nim chociażby Neymar. W rozmowie w cztery oczy z Bolesławem Breczko (WP Tech) bardzo nas zaskoczył.

ycipk-398zje
Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-398zje

ycipk-398zje
ycipk-398zje