Trwa ładowanie...
d2b9uy2

Fortnite. Opuszcza Twitch i przechodzi na Mixer. Ninja opowiada o zmianach

Tyler "Ninja" Blevins, największa gwiazda w grze "Fortnite" i jeden z najpopularniejszych streamerów na Twitchu zapowiedział, że opuszcza platformę. Jednak fani mogą być spokojni - nadal będą mogli zobaczyć transmisje idola za pośrednictwem platformy Mixer.
Share
"Tyler "Ninja" Blevins przestniae transmitować na Twitchu
"Tyler "Ninja" Blevins przestniae transmitować na TwitchuŹródło: Materiały prasowe
d2b9uy2

Ninja to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy "Fortnite" oraz jeden z najpopulanriejszych streamerów. I chociaż niedawno mogliśmy go oglądać podczas finałów mistrzostw w "Fornite", to nikt nie spodziewał się, że tuż po tym zapowie, że odchodzi z Twitcha. Na szczęście jego transmisje będzie można teraz oglądać na platformie Mixer.

Mixer to usługa przesyłania strumieniowego należąca do Microsoftu, uruchomiona w 2016 roku. Początkowo nosiła nazwę Beam, jednak rok później została przemianowana. Do dzisiaj ma problem z dogonieniem konkurentów takich jak Twitch czy YouTube, jednak obecność Ninji napewno przysporzy Mixerowi popularności.

d2b9uy2

Ninja zapewnia, że będzie prowadził transmisję w pełnym wymiarze godzin i wciąż będą to streamy z "Fornite", więc fani nie muszą się martwić, czy w związku ze zmianą platformy zmieni także grę. Tymczasem Twitch w oświadczeniu dla "The Verge" komentuje przejście gwiazdy na konkurencyjna platformę:

- "Przez lata uwielbialiśmy oglądać Ninja na Twitchu i jesteśmy dumni ze wszystkiego, co osiągnął dla siebie i swojej rodziny oraz społeczności graczy. Życzymy mu powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach."

Przez długi czas Tyler "Ninja" Blevins był jednym z najczęściej oglądanych streamerów na Twitchu i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jego sława to poziom gwiazd sportu czy muzyki, a na żywo przed rekordową publiczności grał z nim chociażby Neymar. W rozmowie w cztery oczy z Bolesławem Breczko (WP Tech) bardzo nas zaskoczył.

d2b9uy2

Podziel się opinią

Share
d2b9uy2
d2b9uy2
Więcej tematów