Trwa ładowanie...

League of Legends. Teamfight Tactics będzie dostępne na urządzeniach mobilnych

Teamfight Tactics, czy też Potyczki Taktyczne, czyli fenomenalny i wciągający tryb League of Legends trafi jednak na urządzenia mobilne. I to już wkrótce. W Google Play już od 16 października można wstępnie się zarejestrować.

Share
League of Legends. Teamfight Tactics będzie dostępne na urządzeniach mobilnychŹródło: Materiały prasowe
dx9b9ft

Teamfight Tactics to istny fenomen. Automatyczna gra bitewna przyciąga na całe godziny. Jednak aktualnie jest jedynie dostępna na PC, przy czym gracze musza pobrać całe League of Legends, aby w nią zagrać. Jest to delikatnie kłopotliwe. Ale już niedługo.

Teamfight Tactics na Android i iOS już w I kwartale 2020 roku

Teamfight Tactics to ośmioosobowa, darmowa gra strategiczna, w której gracze układają taktykę wykorzystującą bohaterów i przedmioty z LoL-a, żeby pokonać podczas meczu siedmiu pozostałych graczy. Co prawda postaci oraz ich uzbrojenie lekko różni się od tego, które znamy ze świata gry MOBA.

Żeby wykorzystać szeroki wybór historii, bohaterów i motywów z Uniwersum LoL, w Potyczkach Taktycznych na komputery PC i na urządzenia mobilne, co trzy do czterech miesięcy będą pojawiać się nowe zestawy bohaterów i umiejętności.

dx9b9ft

Drugi zestaw, który pojawi się w PT, otrzymał nazwę "Żywioły powstają" i będzie obejmował zawartość tematycznie związaną z żywiołami, dając graczom możliwość tworzenia nowych i interesujących strategii z innymi, niedostępnymi do tej pory bohaterami i przedmiotami. Pakiet “Żywioły powstają” zostanie opublikowany 5listopada w kliencie LoL.

dx9b9ft
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx9b9ft
dx9b9ft
Więcej tematów