Trwa ładowanie...
d1voqqr

Total War Shogun 2 za darmo na Steamie. Czas promocji jest ograniczony

Total War Shogun 2 - świetnie przyjęty przez fanów gier strategicznych tytuł studia Creative Assembly będzie dostępny za darmo na Steamie. Promocja rusza 27 kwietnia i potrwa do 1 maja. To jednak nie koniec dobrych informacji dla miłośników popularnej serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Total War Shogun 2 za darmo na Steamie
Total War Shogun 2 za darmo na Steamie (Twitter.com, Total War)
d1voqqr

Total War Shogun 2 to jeden z tych tytułów, który potrafi wciągnąć najbardziej wymagających fanów gier strategicznych na świecie. Studio Creative Assembly postanowiło sprawić ogromną niespodziankę wszystkim tym, którzy w związku z obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa większość czasu spędzają w domach. Od poniedziałku 27 kwietnia (godzina 19:00) gra zostanie za darmo udostępniona na Steamie.

To nie koniec dobrych wiadomości przygotowanych dla fanów popularnej strategii. Wraz z darmowym udostępnieniem tytułu Total War Shogun 2, rozpocznie się także wyprzedaż serii Total War. Promocje potrwają do piątku 1 maja do godziny 19:00.

Przypomnijmy, że użytkownicy, którzy dodadzą udostępnioną za darmo grę do swojej biblioteki na Steamie, będą mogli cieszyć się tytułem nawet po zakończeniu promocji.

Total War Shogun 2 to siódma odsłona popularnej serii gier strategicznych. Jest sequelem gry Shogun: Total War wydanej w 2000 roku. Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, fabuła została osadzona w realiach XVI-wiecznej Japonii. Akcja gry toczy się na trzech wyspach: Honsiu, Kiusiu i Sikoku podzielonych na ponad 60 prowincji.

d1voqqr

W rozgrywce wcielamy się w jednego z dziewięciu Daimyo - przywódcę klanu, którego plany sięgają władania całym krajem jako nowy Shogun. Aby osiągnąć upragniony cel, musimy odpowiednio pokierować naszą postacią. Ważne będą tu zarówno aspekty ekonomiczne, dyplomacja, jak i wypowiadanie wojen. Prócz dziewięciu głównych nacji na mapie spotkamy dziesiątki innych rodów, które zazwyczaj nie są nastawione pokojowo do swoich sąsiadów.

Przypominamy, że gra będzie dostępna za darmo na Steamie od 27 kwietnia (19:00) do 1 maja (19:00).

Zobacz także: Manual Samuel za darmo w Humble Bundle. Sympatyczna gra z komiksową oprawą na Steam

d1voqqr

Podziel się opinią

Share
d1voqqr
d1voqqr
Więcej tematów