Trwa ładowanie...
d14zptu

Manual Samuel za darmo w Humble Bundle. Sympatyczna gra z komiksową oprawą na Steam

Humble Bundle znów daje o sobie znać. Tym razem w ramach specjalnej oferty umożliwia odebranie darmowej kopii gry Manual Samuel w formie klucza na Steam. To humorystyczna i nietypowa gra odwołują się np. do Octodad.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Manual Samuel za darmo w Humble Bundle
Manual Samuel za darmo w Humble Bundle (Steam)
d14zptu

Podobnie jak w projekcie o ośmiornicy, która próbuje udawać, że nie jest morskim stworzeniem, a człowiekiem, też w Manual Samuel mamy nietypowy schemat sterowania. Wszystko robimy jak sam tytuł wskazuje "manualnie". Chociażby zamiast chodzić przytrzymując klawisz lub wskazując miejsce docelowe automatycznego chodu naszej postaci, musimy sterować oddzielnie krokami dla każdej z nóg.

A to wszystko przez niefortunny zbieg wydarzeń i pakt ze śmiercią. Samuel trafia do piekła, ale może uniknąć wiecznego zesłania, jeśli przez 24 godziny uda mu się wszystkie czynności wykonywać manualnie tak jak przytaczane chodzenie. W pewnym sensie można to też porównać np. do sterowania ręką w Surgeon Simulator, choć Manual Samuel jest zdecydowanie prostszą produkcją od symulatora chirurga.

d14zptu

Nietypowa rozgrywka i spora doza humoru

Rozgrywkę umila komiksowo-kreskówkowy charakter grafiki, humor i uzupełniające historię wypowiedzi lektora nadające specyficznego klimatu. Produkcja jest wyceniona w sklepie Steam na 35,99 złotych, więc oszczędzamy prawie 40 złotych.

Promocja trwa do wieczora w niedzielę 19 kwietnia. Aby otrzymać bezpłatny kod na Manual Samuel, trzeba wejść na dedykowaną podstronę gry w Humble Bundle, zalogować się, zasubskrybować newsletter i można odbierać swoją kopię.

d14zptu

Podziel się opinią

Share
d14zptu
d14zptu
Więcej tematów