Trwa ładowanie...

Mount & Blade II: Bannerlord już na Steam. Wielkie bitwy i średniowieczne intrygi we wczesnym dostępie

Po wielu latach oczekiwania chciałoby się stwierdzić "no wreszcie". Mount & Blade II: Bannerlord zawitało na Steam. Grę można kupić, choć jedynie we wczesnym dostępie. Na pełną bardziej dopracowaną jeszcze musimy poczekać.

Share
Mount & Blade II: Bannerlord już na Steam. Wielkie bitwy i średniowieczne intrygi we wczesnym dostępieŹródło: Steam
d10oosw

Ile będziemy musieli czekać na w pełni dokończoną wersję 1.0? Sztywnej daty nie podano, ale jak można wyczytać w karcie produktu na Steam - "Co prawda nie ustaliliśmy jeszcze dokładnej daty premiery pełnej wersji gry, ale zakładamy, że okres wczesnego dostępu potrwa mniej więcej rok. Wolimy skupić się na uzyskaniu rozgrywki zapewniającej graczom jak najwięcej zabawy i przyjemności niż narzucać sobie termin, który mógłby mieć negatywny wpływ na ostateczny kształt gry."

Najnowsza odsłona cyklu Mount & Blade łączącego akcję, strategię i elementy RPG jest do kupienia w promocyjnej cenie. Na start przewidziano opust do 161,99 złotych, a nawet dodatkowy do 143,99 złotych dla posiadaczy której części serii. Regularna cena od 13 kwietnia będzie wynosić 179,99 złotych.

d10oosw

Wczesny dostęp, więc miejmy na uwadze niedoróbki

Poza brakami i różnym niedoróbkami wersji wczesnego dostępu, warto wspomnieć, że mimo planowanej polskiej wersji językowej, na razie jeszcze jej nie dodano. Nie wiadomo, kiedy dokładnie w trakcie prac nad wczesnym dostępem będą uzupełnione brakujące języki. W tej chwili w Mount & Blade II poza angielskim jest jeszcze dostępny język chiński i turecki. Inna sprawa, że cykl nie grzeszył nigdy ogromnym dopracowaniem, więc i po finalnej edycji można spodziewać się pewnej siermiężności.

Twórcy z TaleWorlds już teraz oferują otwartą rozgrywkę czy predefiniowane starcia. Wśród nich znajdziemy sieciowe tryby od prostych jak drużynowy deathmatch, po znacznie bardziej rozbudowane oblężenie. Jeśli jesteście fanami tego cyklu rozgrywającego się w realiach przypominających nasze prawdziwe średniowiecze, to dobry moment na zabicie nudy w domu.

d10oosw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10oosw
Więcej tematów