WP

"The Walking Dead: The Final Season": Gra zostanie ostatecznie ukończona przez studio Skybound

„The Walking Dead: The Final Season” od oryginalnego producenta Telltale Games ostatecznie zostanie ukończone przez studio Skybound Entertainment. Informacje ogłosił Robert Kirkman, współwłaściciel Skybound oraz twórca komiksu, na którym gra jest oparta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Walking Dead: The Final Season" zostanie dokończone przez studio Skybound Entertainment.
"The Walking Dead: The Final Season" zostanie dokończone przez studio Skybound Entertainment. (Facebook.com)
WP

Robert Kirkman poinformował o przejęciu „The Walking Dead: The Final Season” podczas panelu dyskusyjnego odbywającego się w ramach targów Comic Con w Nowym Jorku.

Według nieoficjalnych źródeł, przy pracach kończących finałowy sezon gry pomagają pracownicy Telltale Games. Wraz z Skybound Entertainemnt chcą sfinalizować produkcje w najlepszy możliwy sposób. Mówi się, że nie zostało zbyt wiele pracy. Trzeci odcinek jest już ponoć zrealizowany, a do zwartego epizodu nagrano pierwsze dialogi głównych postaci.

Telltale Games w ostatnim miesiącu ogłosiło upadłość i zamknięcie studia. Większość pracowników została zwolniona, co przyczyniło się do tego, że złożyli oni grupowy pozew przeciw byłemu pracodawcy. Z tego powodu wahały się także dalsze losy „The Walking Dead: The Final Season” oraz innych wydawnictw dewelopera.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP