Trwa ładowanie...
d23h38w

The Last of Us 2 dostępne na PlayStation 5? Sony zabrało głos

"The Last of Us 2" będzie dostępne na PlayStation 5 - potwierdził dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment Jim Ryan. Według nieoficjalnych informacji na konsoli nowej generacji zagramy także w "Ghost of Tsushima".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
The Last of Us 2 dostępne na PlayStation 5 - potwierdził dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment
The Last of Us 2 dostępne na PlayStation 5 - potwierdził dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment (YouTube.com)
d23h38w

"The Last of Us 2" - jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku będzie dostępna na konsoli PlayStation 5 - potwierdził w wywiadzie dla serwisu CNET Jim Ryan. Dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment uspokoił fanów, którzy od dłuższego czasu zastanawiali się, czy będą mogli się cieszyć bezproblemową rozgrywką na obu generacjach.

Słowa Jima Ryana potwierdzają doniesienia brytyjskich dziennikarzy, którzy już wcześniej sugerowali, że tytułem nie zadowolimy się wyłącznie na PlayStation 4.

d23h38w

Według nieoficjalnych informacji krążących po zagranicznych mediach, na konsoli nowej generacji zagramy również w "Ghost of Tsushima". Szef Sony Interactive Entertainment nie potwierdził jednak tych doniesień. Wśród gier, które na pewno zostaną wydane na PS5 należy wymienić: GodFall, Watch Dogs: Legion i Assassin's Creed Valhalla.

"The Last of Us 2" to przygodowa gra akcji okraszona elementami survival horroru. Za produkcję tytułu odpowiada studio Naughty Dog. Kontynuacja hitu z 2013 roku początkowo zapowiadana była na 29 maja, jednak z powodu pandemii koronawirusa została przesunięta na 19 czerwca 2020 roku.

Przypomnijmy, że już 4 czerwca zobaczymy pierwszą prezentację gier dostępnych na konsolę PS5. Sony poinformowało o wydarzeniu za pośrednictwem swojego bloga oraz opublikowało wideo w kanałach social media. Konsola nowej generacji powinna trafić do sprzedaży w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.

d23h38w

Podziel się opinią

Share
d23h38w
d23h38w
Więcej tematów