Trwa ładowanie...

Dying Light 2 prawie skończone. Wkrótce poznamy datę premiery

Dying Light 2 - kontynuacja gry akcji polskiego studia Techland weszła w ostatnią fazę produkcji. Twórcy tytułu sugerują, że już wkrótce powinniśmy poznać datę premiery. - Mogę jedynie prosić, abyście nam zaufali - mówi Tymon Smektała, główny projektant gry.

Dying Light 2 prawie skończone. Wkrótce poznamy datę premieryŹródło: YouTube.com
d2x7xdj
d2x7xdj

Dying Light - gra akcji FPP z otwartym światem autorstwa polskiego studia Techland została znakomicie przyjęta przez miłośników tego gatunku. Fani liczą, że nadchodzący sequel powtórzy sukces z 2015 roku. Choć nieznana jest jeszcze dokładna data premiery tytułu, to główny projektant gry zasugerował, że wkrótce może się to zmienić.

Tymon Smektała - jeden z głównych twórców produkcji, w najnowszym wywiadzie udzielonym serwisowi "Escapist" oznajmił, że prace nad finalizacją gry weszły w decydującą fazę. Zdementował tym samym wszystkie plotki o problemach. - Cały zespół pracuje nad ogłoszeniem nowej daty premiery oraz wszelkich towarzyszących temu informacji - poinformował.

- Wiem, że chcą zaskoczyć graczy, dlatego nie zamierzam psuć niespodzianki. Mogę jedynie prosić, abyście nam zaufali - dodaje Smektała. Twórca zaznaczył również, że podczas końcowego etapu prac liczy na duże wsparcie ze strony fanów.

Dying Light 2 to pierwszoosobowa gra akcji z otwartym światem, której fabuła osadzona jest 15 lat po zakończeniu pierwszej części i skupia się na przetrwaniu w mieście opanowanym przez zombie.

Przypomnijmy, że tytuł miał trafić do sprzedaży wiosną tego roku. Pozostaje wierzyć, że pozytywne informacje przekazane przez głównego twórcę gry znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości i już wkrótce będziemy cieszyć się najnowszym produktem od studia Techland.

d2x7xdj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x7xdj
Więcej tematów