Trwa ładowanie...
d3m0ojm

Dying Light 2 prawie skończone. Wkrótce poznamy datę premiery

Dying Light 2 - kontynuacja gry akcji polskiego studia Techland weszła w ostatnią fazę produkcji. Twórcy tytułu sugerują, że już wkrótce powinniśmy poznać datę premiery. - Mogę jedynie prosić, abyście nam zaufali - mówi Tymon Smektała, główny projektant gry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dying Light 2. Twórcy finalizują prace. Wkrótce poznamy datę premiery
Dying Light 2. Twórcy finalizują prace. Wkrótce poznamy datę premiery (YouTube.com)
d3m0ojm

Dying Light - gra akcji FPP z otwartym światem autorstwa polskiego studia Techland została znakomicie przyjęta przez miłośników tego gatunku. Fani liczą, że nadchodzący sequel powtórzy sukces z 2015 roku. Choć nieznana jest jeszcze dokładna data premiery tytułu, to główny projektant gry zasugerował, że wkrótce może się to zmienić.

Tymon Smektała - jeden z głównych twórców produkcji, w najnowszym wywiadzie udzielonym serwisowi "Escapist" oznajmił, że prace nad finalizacją gry weszły w decydującą fazę. Zdementował tym samym wszystkie plotki o problemach. - Cały zespół pracuje nad ogłoszeniem nowej daty premiery oraz wszelkich towarzyszących temu informacji - poinformował.

d3m0ojm

- Wiem, że chcą zaskoczyć graczy, dlatego nie zamierzam psuć niespodzianki. Mogę jedynie prosić, abyście nam zaufali - dodaje Smektała. Twórca zaznaczył również, że podczas końcowego etapu prac liczy na duże wsparcie ze strony fanów.

Dying Light 2 to pierwszoosobowa gra akcji z otwartym światem, której fabuła osadzona jest 15 lat po zakończeniu pierwszej części i skupia się na przetrwaniu w mieście opanowanym przez zombie.

Przypomnijmy, że tytuł miał trafić do sprzedaży wiosną tego roku. Pozostaje wierzyć, że pozytywne informacje przekazane przez głównego twórcę gry znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości i już wkrótce będziemy cieszyć się najnowszym produktem od studia Techland.

Czytaj także: Borderlands: The Handsome Collection za darmo na Epic Games Store. Jest warta 279 złotych

d3m0ojm

Podziel się opinią

Share
d3m0ojm
d3m0ojm
Więcej tematów