Trwa ładowanie...

Gry na PlayStation 5. Sony ogłasza prezentację w czerwcu

Już 4 czerwca zobaczymy pierwszą prezentację gier dostępnych na konsolę PS5. Sony poinformowało o wydarzeni za pośrednictwem swojego bloga, oraz opublikowało wideo w kanałach social media.

Gry na PlayStation 5. Sony ogłasza prezentację w czerwcuŹródło: Sony
d1gskuu

Sony zaprezentowało już specyfikację techniczną PlayStation 5 (zobacz tutaj)
. Zobaczyliśmy również nowy kontroler do gier, DualSense następce DualShocka. Wiemy, że PS5 ma trafić do sprzedaży mniej więcej w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Czego natomiast nie wiemy? Jak zauważa samo Sony PlayStation, nie zobaczyliśmy nadal, jak wygląda granie na konsoli. I to ma zmienić się 4 czerwca 2020 roku. Niestety, Sony nadal nie zamierza pokazać, jak wygląda konsola PlayStation 5.

d1gskuu

Jakie gry zobaczymy na PlayStation5?

Na to pytanie ciężko odpowiedzieć. Dotychczas zobaczyliśmy niewiele potwierdzonych zapowiedzi. Wśród gier, które na pewno zostaną wydane na PlayStation 5 można wymienić: GodFall, Watch Dogs: Legion i Assassin's Creed Valhalla. Oprócz tej trójki, warto przypomnieć o wsparciu wstecznym, czyli dostępności gier z PS4 na PS5. W czwartek, 4 czerwca dowiemy się czegoś więcej.

Kiedy premiera PlayStation 5?

Plotki o przełożeniu premiery PlayStation 5 mogą być mocno przesadzone. Autor wpisu na blogu PlayStation mówi o konsoli, którą zobaczymy podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Gdyby Sony miało jakiekolwiek wątpliwości, co do daty premiery, autor nie napisałby w ten sposób.

d1gskuu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gskuu
Więcej tematów