Trwa ładowanie...
ycipk-2gccgd

Ruiner i Nuclear Throne za darmo. Zmiana promocyjnych gier w Epic Games Store

Nowy czwartek i nowa paczka gier, która za darmo będzie dostępna przez tydzień w Epic Games Store. To już kolejna sytuacja, kiedy możemy zaopatrzyć się w polski tytuł. Od godziny 17:00 użytkownicy mogą otrzymać takie pozycje jak Ruiner i Nuclear Throne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruiner i Nuclear Throne to nowe darmowe gry w Epic Games Store.
Ruiner i Nuclear Throne to nowe darmowe gry w Epic Games Store. (YouTube @ DevolverDigital)
ycipk-2gccgd

Jeszcze do 17:00 macie szansę dodać do swojej biblioteki w Epic Games Store gry związane poniekąd z tematyką halloween, czyli SOMA i Costume Quest. Później wchodzi Ruiner i Nuclear Throne.

Ruiner. Cyberpunkowy, szybki i brutalny akcyjniak od Polaków

Pierwsza z pozycji jest o tyle ciekawsza, że wyszła spod ręki polskich twórców gier. Ruiner jest dynamiczną grą akcji 3D z widokiem izometrycznym (tak przedstawiano świat np. w klasycznych grach RPG typu Baldur’s Gate). Można go trochę porównać do Hotline Miami, choć nie do końca.

ycipk-2gccgd

Fani innego polskiego studia (CD Projekt RED) tez znajdą coś ciekawego dla siebie w Ruinerze, bo firma Reikon Games stworzyła projekt osadzając go w futurystycznym świecie wpisującym się trochę w klimat Cyberpunka 2077. To dynamiczna i brutalna akcja sci-fi od Polaków!

Rozgrywka z Ruiner YouTube @ DevolverDigital
Podziel się

Zwariowane pustkowia postapo w Nuclear Throne

Z holenderskiego studia Vlambeer przybędzie Nuclear Throne. To utrzymana w stylu pixelartowym produkcja typu roguelike. Rozgrywa się w dziwnym postapokaliptycznym świecie. W świecie po zagładzie na skażonych pustkowiach nie walczą ludzie z mutantami, a same zmutowane istoty. Przedstawiciele postatomowej cywilizacji są naprawdę nietypowi.

ycipk-2gccgd

Gry będzie można dodać do swojego konta Epic Games Store przez tydzień, czyli promocja skończy się o godzinie 17:00 w kolejny czwartek 14 listopada. A już dziś o tej samej godzinie otrzymamy informacje, jakie gry będą w kolejnej turze darmowymi pozycjami na Epic Games Store.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2gccgd

ycipk-2gccgd
ycipk-2gccgd