Trwa ładowanie...
d3pm5wl

Epic Games Store i nowe darmowe gry: SOMA i Costume Quest

Już teraz zmiana na warcie darmowych gier na platformie Epic Games Store. Przez najbliższy tydzień będzie można za darmo dodać do swojego konta takie tytuły jak SOMA i Costume Quest. Wiemy też, jakie kolejne gry będą 7 listopada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Soma i Costume Quest od dziś za darmo przez tydzień w Epic Games Store
Soma i Costume Quest od dziś za darmo przez tydzień w Epic Games Store (Epic Games Store)
d3pm5wl

Do godziny 17:00 za 7 dni biblioteka każdego posiadacza kona na Epic Games Store może dostać bez konieczności płacenia ani grosza te dwie pozycje. Nie są to produkcje AAA, ale całkiem ciekawe tytuły.

Epic Games Store

Gry na halloween

Costume Quest jest trochę dziwnym i przepełnionym humorem przedstawicielem gatunku RPG. Nic zaskakującego, w końcu stoi za nim ekipa, która wydała na świat Brutal Legends z fenomenalnym Jackiem Blackiem czy Psychonauts. Co nie jest bez znaczenia, w Costume Quest ważny jest temat święta halloween. W takim razie data nie jest przypadkowa. Przecież mamy 31 października.

d3pm5wl

Soma też wiąże się ze znanym z halloween powiewem grozy, ale już nie w luźny i żartobliwy sposób. To pełnokrwisty Survival horror od Frictional Games (seria Amnesia i Penumbra). Jesteśmy zamknięci w bazie na dnie oceanu. Kompleks skrywa straszne tajemnice, a jego załoga została wyeliminowana przez sztuczną inteligencję.

Epic Games Store

Oczywiście wystarczy dodać gry do konta i zostaną przypisane na zawsze. Za tydzień zmiana klimatu. 7 listopada po godzinie 17:00 będzie dostępny Nuclear Throne i polski RUINER od studia Reikon Games i amerykańskiego wydawcy Divolver Digital. Wydawca ma w swoim portfolio chociażby Hotline Miami i to dobre odniesienie, bo Ruiner jest czymś nieco podobnym (chociaż nie aż tak epicko trudnym), ale z dłuższymi etapami i w klimatach cyberpunkowych.

d3pm5wl

Podziel się opinią

Share

d3pm5wl

d3pm5wl