Trwa ładowanie...

Krzysztof Ibisz w przeróbce Cyberpunk 2077. "Wstawaj Marian, mamy miasto do sfajczenia!"

"Wstawaj, samuraju, mamy miasto do spalenia!" - tekst z trailera nadchodzącego polskiego hitu "Cyberpunk 2077" obiegł już cały świat. I doczekał się także swojej parodii w wybornym filmiku popularnego, polskiego youtubera - Cyber Mariana.

Krzysztof Ibisz w przeróbce Cyberpunk 2077. "Wstawaj Marian, mamy miasto do sfajczenia!"Źródło: YouTube @ Cyber Marian
dhhr5rq
dhhr5rq

Marian ma już na koncie drugą premierę tego typu. W pierwszej mogliśmy zobaczyć chociażby parodie Wiedźmina, GTA, Fortnite. Nowe "Wciągło mnie do GIER 2! (ft. Epic Cheat Meal, IZAK & Randall)" przedstawia np. gry Rust, Hitman, Call of Duty WW II, CS, ale najciekawsze to…

Wstawaj Marian, mamy miasto do sfajczenia!

Jeszcze moment. O Cyberpunku 2077 będzie za chwilę. Świetną kreacją jest też Cyber Marian jako znana z dużego biustu Lara Croft z serii Tomb Raider. Wąsy i charakterystyczne okulary youtubera w połączeniu z biustem i nieco za krótką koszulką robią robotę.

Niewątpliwym strzałem w dziesiątkę i najbardziej niezapomnianą kreacją jest przedostatni fragment gdzie występuje Krzysztof Ibisz jako nasz Keanu Reeves wcielający się w Johnnego Silverhanda. Kto inny mógłby zagrać w tym filmiku jak nie Krzysztof Ibisz? W końcu zarówno na temat Reevesa jak i Ibisza znajdziemy memy i żarty mówiące o tym, że lata lecą, a oni są nieśmiertelni i nie zmieniają się. To trzeba zobaczyć!

dhhr5rq

Fajczenie w dużej mierze realne

Na dokładkę można wspomnieć o całkiem interesującym making-of, którzy przybliża kręcenie ujęć, szczególnie wykorzystanie efektów pirotechnicznych. Tak, to nie sama komputerowa obróbka obrazu, tylko wiele klasycznych efektów specjalnych z faktycznymi widowiskowymi wybuchami na czele.

Projekt jest powiązany z kampanią promocyjną Acer Predator, co nie jest tajemnicą, ale taką reklamę, to rozumiem! Produkt w tle, a na pierwszym planie interesujące, dobrze zrobione i pełne humoru wideo. Właśnie zbliża się do 120 tysięcy wyświetleń.

dhhr5rq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhhr5rq
Więcej tematów