Trwa ładowanie...
dwapdun

Wiedźmin 3 od dziś też na Nintendo Switch. Wszystkie duże dodatki i DLC na start

Kiedyś były to tylko marzenia, później uzyskaliśmy potwierdzenie, teraz doczekaliśmy się debiutu. Wiedźmin 3: Dziki Gon właśnie pojawił się na przenośnej konsoli Nintendo Switch. W końcu fani Geralta mogą pograć w swoją ulubioną grę nawet w mobilnej wersji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny już na Nintendo Switch. Edycja kompletna zawiera oba duże dodatki i wszystkie pomniejsze DLC.
Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny już na Nintendo Switch. Edycja kompletna zawiera oba duże dodatki i wszystkie pomniejsze DLC. (Materiały prasowe)
dwapdun

Najlepiej oceniana polska gra w historii, która zdobyła rekordowe ponad 800 nagród (w tym 250 tytułów gry roku) otrzymała dziś premierę przeportowanej wersji na konsolę Nintendo Switch. CDP jest polskim wydawcą edycji pudełkowej, ale możemy też kupić elektroniczne wydanie.

Zawartość pudełkowej polskiej edycji Wiedźmina 3 na Nintendo Switch. Materiały prasowe
Zawartość pudełkowej polskiej edycji Wiedźmina 3 na Nintendo Switch.

Jak podaje wydawca w swoim komunikacie prasowym, w pudełku otrzymamy kartridż z grą, kompendium wiedzy na temat uniwersum, mapę i zestaw tematycznych naklejek. Tak jak wcześniej zapowiadano, gra od razu zawiera dwa duże rozszerzenia: „Serca z kamienia” oraz „Krew i wino”, a także wszystkie pomniejsze DLC (16 sztuk), które CD Projekt RED stopniowo wypuszczał za darmo dla edycji na PC, Xbox One i PS4 Wiedźmina 3. Stąd nazwa wydania "Edycja kompletna".

dwapdun

Wiedźmin 3 na Switch sporo zajmie, ale też ma polski dubbing

Z racji sporej wagi gry warto zaopatrzyć się w wersję pudełkową z kartridżem (w sieci już od około 229 złotych) lub przynajmniej (wybierając cyfrową) dokupić pojemną kartę pamięci dla naszej konsoli Nintendo Switch. W końcu cały świat i zawartość z dużych platform jest dostępna na Switchu i nawet mimo kompromisów graficznych tytuł zajmuje sporo miejsca jak na grę na tę mobilną platformę.

"Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja kompletna" zawiera pełny polski dubbing. W trybie zadokowanym uzyskiwana rozdzielczość gry to 720p, a zabierając ze sobą switcha otrzymamy 540p. Dodatkowo rozdzielczości są dynamiczne zależnie od obciążenia konsoli.

dwapdun

Podziel się opinią

Share

dwapdun

dwapdun