Trwa ładowanie...
d3i5z6s

Cyberpunk 2077 i więcej Johnnyego Silverhanda. Keanu Reeves poprosił o rozbudowanie roli

Mimo ciągłego oczekiwania do premiery Cyberpunka 2077, postać Johnnyego Silverhanda, w którą wciela się Keavu Reeves przeszła już do historii za sprawą kwestii „wstawaj samuraju, mamy miasto do spalenia”. Okazuje się, że rola będzie większa niż zakładano.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cyberpunk 2077: Keanu Reeves nalegał na rozbudowanie roli Johnnyego Silverhanda
Cyberpunk 2077: Keanu Reeves nalegał na rozbudowanie roli Johnnyego Silverhanda (Materiały prasowe)
d3i5z6s

Gwiazdor znany z trylogii Matrixa, Johna Wicka czy najbardziej wpisującej się w klimat Cyberpunka 2077 produkcji Johnny Mnemonic, poprosił o rozbudowanie roli w grze. Postać to zdaje się tylko hologram, albo raczej obiekt bezpośrednio wprowadzony do umysłu głównego bohatera Cyberpunka 2077, więc nie jest widoczny dla postronnych.

Silverhand w finalnej postaci, to w dużej mierze zasługa Reevesa

Jak opisuje PC Gamer, Johnny Silverhand na tyle spodobał się Keanu Reevesowi, że ten namówił CD Projekt RED do mocniejszego pochylenia się nad swoim bohaterem. Sam Reeves włożył podobno od siebie dużo aktorskiego kunsztu i nadał specyficzny charakter postaci rockmana, wydobył z niej jeszcze więcej niż to, co znajdowało się już w scenariuszu.

Włoskie źródła mówią, że rola mogła być mniej więcej podwojona objętościowo. Tak przynajmniej wynika z wywiadu aktora głosowego udzielonego na festiwalu gier i komiksów. Aktor stwierdził, że już podczas procesu nagrywania dialogów, jego czas został podwojony. W takim razie Johnny Silverhand z jego jeszcze większą rolą w Cyberpunku 2077 niż pierwotnie zakładano, musiał być w miarę świeżą koncepcją.

d3i5z6s

Wiedźmin Silverhandem

W Polsce jego rolę przejął w pewien sposób powiązany z poprzednią serią CD Projekt RED aktor. Co prawda Michał Żebrowski nie wystąpił w growym wiedźminie, ale w serialu i filmie Marka Brodzkiego zagrał główną rolę Geralta z Rivii, więc to ciekawy wiedźmiński smaczek.

Jeśli jeszcze nie widzieliście jego parodii w wykonaniu Krzysztofa Ibisza, gdzie na tapet wzięto kultową już scenę w końcówce trailera, gdzie przerobiono dialog o paleniu miasta ze wstępu artykułu, to koniecznie nadróbcie zaległości. To jeden z fragmentów kilkuminutowego wideo Cyber Mariana z parodiami popularnych gier, o którym już pisaliśmy w WP.

d3i5z6s

Podziel się opinią

Share

d3i5z6s

d3i5z6s
Więcej tematów