Trwa ładowanie...
dy99rba

Red Dead Redemption Remake w 2021 roku? Plotka zaostrzyła apetyt fanów

Red Dead Redemption w odświeżonej wersji na początku 2021 roku? Plotka pochodząca z anonimowego źródła wywołała lawinę dyskusji na największych forach gamingowych na świecie. Informator zdradza też kilka szczegółów i podaje datę zapowiedzi GTA 6.
Share
 Red Dead Redemption doczeka się odświeżonej wersji? Plotki mówią o 2021 roku
Red Dead Redemption doczeka się odświeżonej wersji? Plotki mówią o 2021 rokuŹródło: YouTube.com
dy99rba

"Red Dead Redemption" obchodzi w tym roku okrągłe urodziny. Dziesięciolecie kultowego już tytułu to znakomita okazja do podsycania plotek na temat kolejnych produkcji od Rockstar Games. Najnowsza z nich mówi o tym, że twórcy pracują nad remakiem pierwszej części gry.

Wpis pochodzi z forum 4chan, dlatego fani gry zwracają uwagę na to, aby doniesienia o odświeżeniu "Red Dead Redemption" traktować z przymrożeniem oka. Według anonimowego informatora, tytuł ma działać na silniku "RDR 2" i zawierać dodatek "Undead Nightmare". Twórcy mieli zadbać o ulepszenie wielu mechanizmów gry oraz udoskonalenie elementów takich jak polowanie na zwierzęta czy łowienie ryb. Na graczy mają czekać także zupełnie nowe misje.

dy99rba

Według plotek, tytuł ma zadebiutować w pierwszym lub drugim kwartale 2021 roku i być dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X oraz PC. Zdaniem informatora, już niedługo do sieci powinna trafić zapowiedź produkcji.

Czytaj także: COVID: The Outbreak. Nowa gra strategiczna od polskiego producenta

Informator z forum 4chan donosi, że w tworzenie gry zaangażowano aktora Roba Wiethoffa, który wcielał się w rolę głównego bohatera pierwszej części - Johna Marstona.

dy99rba

Według użytkownika forum, odświeżone "Red Dead Redemption" to samodzielna produkcja, a jej koszt szacuje w okolicach 40 dolarów (ok. 157 złotych).

Informator odniósł się także do najbardziej oczekiwanego tytułu od Rockstar Games. Jego zdaniem, "GTA 6" zostanie zapowiedziane dopiero latem 2022 roku. Gra "Red Dead Redemption Remake" byłaby więc idealnym prezentem dla fanów na przetrwanie czasu do premiery najnowszej części serii "Grand Theft Auto".

dy99rba

Podziel się opinią

Share
dy99rba
dy99rba
Więcej tematów