WP

"Red Dead Online". Rockstar wypuścił dużą aktualizację

"Red Dead Online" to tryb sieciowy dostępny w świetnym "Red Dead Redemption 2". Chociaż wciąż jest jeszcze w trybie beta, to Rockstar stale wprowadza nowości. Zobaczcie, co zmienia nowa duża aktualizacja do "Red Dead Online".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rockstar Games wypuściło nową aktualizację do "Red Dead Online" - trybu sieciowego Red Dead Redemption 2
Rockstar Games wypuściło nową aktualizację do "Red Dead Online" - trybu sieciowego Red Dead Redemption 2 (Facebook.com)
WP

Fabuła w "Red Dead Redemption 2" zachwyca, ale nie jest to jedyny powód, dla którego warto sięgnąć po hit od Rockstar. Owszem, historia osadzona w 1899 roku, kiedy Dziki Zachód powoli przechodzi do historii, wciąga na długie godziny. Ale podobnie jak w przypadku "GTA V", mnóstwo frajdy daje tryb sieciowy. Tam było to "GTA Online", w przypadku "Red Dead Redemption 2" jest to "Red Dead Online".

Red Dead Redemption 2: beta z dużą aktualizacją. Nowe tryby

Na razie mamy do czynienia z betą trybu sieciowego. Ekipa Rockstar dorzuca jednak do niej tyle nowości, że moglibyśmy pomyśleć, że to już finalny produkt. Co dostajemy tym razem? Przede wszystkim nowe tryby.

WP

Jednym z nich jest Złoto głupców, w którym gracze walczą o możliwość założenia ochronnej złotej zbroi. Jeden taką posiada, reszta próbuje ją zdobyć. Jest też Wyścig z celami, podczas którego należy ścigać się konno z innymi graczami i trafiać w cele.

Fanów bardziej pokojowych rozrywek zachwyci… Rybobranie. Wygrywa ten, który pochwali się największą liczbą kilogramów złowionych ryb. Ci, którzy wolą inaczej rywalizować, ucieszą się z trzech nowych trybów konfrontacji, podczas których gracze i drużyny rywalizują o przejęcie i dostarczenie toreb, kradzież łupów i przeżycie.

Red Dead Online: aktualizacja wprowadza też nowe uzbrojenie

WP

Nowa broń, która pojawia się wraz z aktualizacją, to "rzadka strzelba". Czyli potężna broń o blednącym mosiężnym wykończeniu i pięknie zdobionej kolbie. Rockstar zapowiada, że "wkrótce do asortymentu trafi także karabin powtarzalny Evans – najwyższej jakości karabin o dużym magazynku i niszczycielskiej sile rażenia na dużym i średnim dystansie". Oba modele uzbrojenia dostępne będą w katalogu Wheeler & Rawson i u miejscowych rusznikarzy.

Aktualizacja to też nowa odzież i nowe gesty. Wśród tych drugich znajdziemy zestaw zawierający reakcje, powitania i prowokacje.

Red Dead Online: co naprawia aktualizacja?

WP

Wśród poprawek twórcy wymieniają ulepszony radar i znaczniki graczy, łatwiejsze rozejmy i starcia oraz lepszy system prawa i grzywien. Są też premie. Trzeba zagrać do 5 marca, aby uzyskać:

  • 2x silny olej z węża
  • 2x silne serum
  • 2x silny tonik
  • 2x otrzeźwiacz dla konia
  • 2x silny stymulant dla konia
  • 8x zatruta strzała
  • 10x wybuchowa breneka

"Red Dead Online": grający na PlayStation 4 mają lepiej

Rockstar zapowiedział, że na PlayStation 4 niektóre nowości będą ukazywały się najpierw. Dopiero po jakimś czasie trafią na Xboksa One.

WP

"Od dzisiaj gracze na PS4 mają możliwość wcześniejszego otrzymania kościanego noża, który jest wyjątkową bronią białą z pięknie wyrzeźbioną rękojeścią z żuchwy upolowanego zwierzęcia, oraz zestawu nowej odzieży i trzech nowych gestów. W nadchodzących tygodniach gracze na PS4 otrzymają dostęp do Specjalnej serii, która przeniesie ich bezpośrednio do najnowszego trybu z wczesnym dostępem. Na początku są to wyścigi nieliniowe z celami, podczas których rywalizuje się o zaliczenie jak największej liczby celów z końskiego siodła" - napisano na blogu Rockstar.

"Red Dead Online": murowany hit. "GTA Online" pokazało, jak zarabia się pieniądze

"Red Dead Online" na razie jest w fazie beta, ale możemy śmiało zakładać, że będzie to prawdziwa żyła złota. I przez najbliższe lata zapewni wydawcy ogromne zyski. Podobnie było z "GTA Online". Liczby tego trybu imponują. Cyfrowa waluta (potrzebna do gry w sieci), wirtualne przedmioty i dodatki stanowią ponad 60 proc. przychodu dla wydawcy "GTA Online". Nietrudno się domyślić, że to właśnie ta gra stanowi lwią część tych sum. Dodajmy, że przychody w I kwartale 2019 (rok fiskalny) wyniosły 388 mln dolarów.

"Red Dead Online" nie musi powtórzyć sukcesu "GTA Online". To pewnie zresztą niemożliwe - możemy podejrzewać, że dopiero sieciowe dodatki do "GTA VI" będą w stanie to zrobić. Ale nawet jeśli uda się dobić do połowy wyników wykręconych przez "GTA Online", to w Rockstar wszyscy będą zachwyceni.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP