Trwa ładowanie...
d149ck5

Przeciwnik Batmana w Mortal Kombat 11. Krwawy Joker w nowym zwiastunie

Seria popularnych na konsolach i komputerach bijatyk Mortal Kombat, która ma też wiele wspólnego z automatami do gier, nie stroni od gościnnych występów. Obcy, Jason Voorhees, Predator… Lista jest długa. Wkrótce dołączy do niej Joker.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twórcy serii Mortal Kombat przybliżają styl walki Jokera
Twórcy serii Mortal Kombat przybliżają styl walki Jokera (Mortal Kombat @ YouTube)
d149ck5

To świetna wiadomość dla fanów tego komiksowego bohatera z uniwersum DC Comics. Po świetnym filmie, który w ubiegłym roku ukazywał jego postać z innej strony niż zazwyczaj przy potyczkach z Batmanem, szalonego złoczyńcę dostaniemy w kolejnej produkcji. Może nie w filmie, ani nie w głównej roli, ale zawsze to miły dodatek.

Joker w Mortal Kombat 11 już za 2 tygodnie

Joker w ramach dodatku wejdzie do wyboru postaci w Mortal Kombat 11 już 4 lutego lub nawet ostatniego dnia stycznia - jeśli załapiecie się na wczesny dostęp. Z tej okazji twórcy gry przygotowali materiał wideo prezentujący tego superzłoczyńcę. Widać charakterystyczne cechy znane z komiksów i filmów. Nawet nie chodzi o sam model postaci, tylko styl walki.

Wybuchający tort niespodzianka, miś strzelający ze strzelby, wyskakująca z pudełka głowa klauna i wiele więcej karykaturalnych ruchów, które od razu skojarzą się nam z tą ikoniczną postacią zamieszkującą Gotham City. W materiale filmowym Joker walczy z kilkoma przeciwnikami, ale głównie jest to zielonkawy tarkatanin.

Obok niego w Mortal Kombat 11 z gościnnych postaci możemy wypróbować T-800. Innymi słowy sławnego Terminatora, którego rolę odgrywał Arnold Schwarzenegger. W późniejszym czasie powinna dołączyć kolejna komiksowa postać, czyli Spawn. Co ciekawe, Spawn nie stanowi bohatera komiksów DC, a Image Comics. W takim wypadku w jednej grze zobaczymy postaci z dwóch różnych wydawnictw komiksowych.

d149ck5

Podziel się opinią

Share
d149ck5
d149ck5
Więcej tematów