Trwa ładowanie...
d1p32yj

Terminator w Mortal Kombat 11. Arnold Schwarzenegger w nowym trailerze gry

Już 8 października w Mortal Kombat 11 pojawi się nowa postać. Terminatora, który otrzymał twarz Arnolda Schwarzeneggera, możemy już teraz zobaczyć w najnowszych zwiastunie gry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Terminator w Mortal Kombat 11
Terminator w Mortal Kombat 11 (Youtube.com)
d1p32yj

W Terminatora, zabójczego cyborga T-800 będziemy mogli wcielić się już 8 października w "Mortal Kombat 11". Chociaż postać otrzymała klasyczny wygląd oraz twarz Arnolda Schwarzeneggera to niestety w grze nie będziemy mogli usłyszeć aktora.

Jak zapewnia Warner Bros. Schwarzenegger jednak samodzielnie wybrał osobę, która go zastąpi w dubbingu. Jak wyszło? Możecie posłuchać, oglądając nowy zwiastun:

Warto zauważyć, że kiedy Terminator zetknie się z ogniem, traci swoją ludzką postać i możemy w grze zobaczyć znany z filmów mechaniczny szkielet. W nowej postaci wciąż możemy oczywiście walczyć.

d1p32yj

W dalszych planach jest dodanie kolejnych postaci do "Mortal Kombat 11". 26 listopada zobaczymy spokrewnioną z Kitaną królową Sindel, 28 stycznia - Jokera z uniwersum DC, a 17 marca - Spawna z komiksów stworzonych przez Todda McFarlane'a.

Każdą z postaci można będzie kupić osobno za ok. 25 zł. Gracze chcący zdobyć wszystkich bohaterów mogą zakupić zestaw Kombat Pack w cenie 161,99 zł na PC lub 169 zł na konsolach. W ramach zestawu otrzymamy następujące postacie:

  • Shang Tsung
  • Nightwolf
  • Terminator
  • Joker
  • Sindel
  • Spawn
d1p32yj

Podziel się opinią

Share

d1p32yj

d1p32yj