WP

Nowe Humble Bundle: gry CI Games w ofercie

Jeśli polskie studio CI Games znacie tylko z nazwy, to Humble Bundle pozwoli nadrobić zaległości. I nie zrujnuje domowego budżetu. To właśnie twórcom serii "Sniper: Ghost Warrior" poświęcony jest najnowszy pakiet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seria "Sniper: Ghost Warrior" w nowym Humble Bundle
Seria "Sniper: Ghost Warrior" w nowym Humble Bundle (Materiały prasowe)
WP

Humble Bundle to sklep z grami, który rozpromował ideę bundli, czyli cyfrowych paczek gier za niewielkie pieniądze. Koncepcja jest też taka, że oferta jest limitowana czasowo, a część pieniędzy przeznaczona zostaje na cele charytatywne. To od kupujących zależy, ile wpłacą, ale im większa suma, tym więcej gier się otrzyma. Z czego składa się najnowszy pakiet?

CI Games w Humble Bundle

Poświęcony jest polskiemu studiu CI Games. Już wcześniej pojedyncze gry Polaków trafiały do paczek Humble Bundle, ale teraz mamy spory dorobek rodzimej ekipy. Tradycyjne progi cenowe zaczynają się od najniższych cen. Za jednego dolara (lub 0,85 euro) zgarniemy: "Sniper: Ghost Warrior Gold Edition", "Chronicles of Mystery: The Scorpio Ritual" i "Combat Wings: Battle of Britain". Oczywiście to pierwszy "Sniper" jest najbardziej znaną produkcją z tego zestawu - to w końcu gra, która zapoczątkowała najpopularniejszy cykl CI Games.

WP

Przekraczając średnią wpłat - która w chwili pisania wynosi 7,50 dol. - otrzymamy "Lords of the Fallen - Game of the Year Edition", "Sniper: Ghost Warrior 2 Collector's Edition" i "Sniper Ghost Warrior 2: World Hunter Pack". "Lords of the Fallen" miało być polską odpowiedzią na piekielnie trudną serię "Dark Souls". I choć wielkiego sukcesu nie było, to na pewno jest to gra, którą warto sprawdzić.

"Sniper: Ghost Warrior 3" w Humble Bundle

Ostatni próg cenowy wynosi 15 dol. (12,81 euro) i zawiera "Sniper Ghost Warrior 3". Czyli najnowszą część serii, która osiągnęła spory komercyjny sukces. Mimo kilku błędów, to nadal bardzo udana produkcja, która pozwala wcielić się w snajpera na polu bitwy.

Mimo to uważam, że "Sniper: Ghost Warrior 3" to dobra gra i daje mi sporo satysfakcji, tylko trzeba ją "odkopać" spod słabej fabuły i niepotrzebnych błędów - pisał Bolesław Breczko w recenzji "Sniper: Ghost Warrior 3" na WP Gry.

WP

Nie obyło się też bez kontrowersji. Trzecia część miała być jakościowym skokiem, tymczasem wśród graczy i krytyków wywołała - lekko mówiąc - mieszane opinie. Podobne do recenzji WP Gry oceny spowodowały na giełdzie mocny skok w dół akcji. A przecież to była najbardziej oczekiwana polska gra w 2017 roku!

Do tego doszła naga sesja bohaterki gry w "Playboyu". Pomysł sam w sobie średni, a w dodatku słabo zgrał się czasowo. Ukazania się pisma po premierzy gry odebrano jako żenującą próbę ratowania sytuacji. Na nic zdały się tłumaczenia, że takie tematy planuje się na miesiące przed publikacją tytułu.

CI Games w Humble Bundle to niezła promocja

WP

Czy opłaca się skorzystać z nowego Humble Bundle? Samo "Sniper: Ghost Warrior 3" na Steam kosztuje 72 zł. Tymczasem w pakiecie z innymi grami CI Games zgarniemy najnowszą produkcję CI Games za nieco ponad 55 zł. Oferta jest więc niezła i pozwala zapoznać się z ciekawymi produkcjami polskiego studia. Ekipa CI Games nie robi może megahitów na poziomie CD Projekt RED czy Techlandu, ale i tak potrafi odnosić komercyjne sukcesy w niełatwej branży. To duża sztuka. W sumie dwie produkcje znalazły się na liście polskich gier, w które zagrało najwięcej osób na Steam.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP