Trwa ładowanie...

NiOh 2 z fabularnym trailerem. Kuzyn Dark Soul i Sekiro ukaże się w marcu

Moda na produkcje soulsopodobne nie słabnie i From Software nie ma już wyłączności na hity z tego gatunku. Kontynuacja NiOh z 2017 ukaże się w marcu na PS4, a tymczasem zaprezentowano fabularny trailer produkcji.

NiOh 2 z fabularnym trailerem. Kuzyn Dark Soul i Sekiro ukaże się w marcuŹródło: Youtube.com
d1nh32k
d1nh32k

Niedawno pisaliśmy o grze roku 2019 według Steam, którą zostało Sekiro. W podobnym klimacie utrzymana jest seria NiOh. Trudni przeciwnicy, system kontr i uników, specyficzne potraktowanie śmierci bohatera, unikalne taktyki na różnego rodzaju przeciwników i japońskie ujęcie fantastyki. Albo prościej tytuł o podobnych mechanikach jak seria Dark Souls (choć dodaje też nieco od siebie), ale w klimatach rodem z niegdysiejszej Japonii wymieszanej z magią i złymi mocami.

NiOh 2 przeniesie nas do mrocznej wersji XVI-wiecznej Japonii

Mimo numeru 2 w tytule, NiOh 2 wcale nie jest kontynuacją wydarzeń z poprzedniej części, a prequelem. Będzie rozgrywać się w XVI-wiecznej Japonii, a dokładnie w 1555 roku. W trailerze nie mamy ujęć z rozgrywki, ale studio Team Ninja pokazuje wiele filmowych scen.

Sylwetki samurajów, demonów, oszczędnie wypowiadane kwestie i zbiór ujęć z najróżniejszych części gry. Ciężko byłoby powiedzieć, że nowy trailer wyjaśnia dokładnie oś historii z NiOh 2, choć z definicji trzeba nazwać go fabularnym. Stawia jednak więcej pytań niż gwarantuje odpowiedzi.

Z historią NiOh 2 zaznajomimy się już 13 marca na konsoli PlayStation 4. Nie ujawniono jeszcze planów wydania gry na inne platformy, ale zapewne sytuacja będzie podobna jak przy pierwszej odsłonie NiOh. Nie zdziwilibyśmy się, jeśli gra w późniejszym czasie zawitałaby też na komputery.

d1nh32k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nh32k
Więcej tematów