Trwa ładowanie...

Nintendo pokazało nowy gameplay z Pokemon Sword and Shield na Gamescom 2019

Na targach Gamescom 2019 w Kolonii został pokazany kolejny fragment rozgrywki z "Pokemon Sword and Shield", które trafią na Nintendo Switch już w listopadzie. Tym razem mogliśmy przyjrzeć się bliżej, jak wygląda nowy region - Galar.

Share
Nintendo pokazało nowy gameplay z Pokemon Sword and Shield na Gamescom 2019
Źródło: YouTube
d35bsf7

W "Pokémon Sword and Shield" zagramy na Nintendo Switch już 15 listopada 2019 roku. Tymczasem na Gamescom 2019 dyrektor "Pokémon Sword and Shield" Shigeru Ohmori zaprezentował wideo pokazujące jedno z pierwszych miast nowego regionu Galar.

Na filmie zobaczymy jedno z pierwszych miast regionu, z którego prawdopodobnie rozpoczniemy naszą przygodę w świecie Pokemon. Mieszka w nim m.in. profesor Magnolia, badająca zjawisko Dynamax i to prawdopodobnie od niej otrzymamy pierwszego Pokemona.

d35bsf7

Mapa regionu Galar została ujawniona jakiś czas temu i wydaje się być odwróconą wersją mapy Wielkiej Brytanii, z regionem podobnym do Szkocji na południu i miastem podobnym do Londynu na północy. Jednocześnie będzie to największy jak do tej pory region, w jaki mieli okazję zagrać fani serii. Na szczęście gracze będą mogli podróżować między miastami, korzystając z usługi Corviknight Flying Taxi i z pociągów.

O wielu nowościach w serii "Pokémon Sword and Shield" pisaliśmy również tutaj. Poza tym warto przypomnieć, że wraz z premierą gry będzie można kupić specjalną pokemonową edycję Nintendo Switch Lite, więc jeśli nie macie jeszcze własnej konsoli to może być dobry moment.

"Pokémon Sword and Shield" to jednak nie jedyny warty uwagi tytuł na Nintendo Switch. Firma zapowiedziała, że w najbliższych miesiącach pojawi się prawie 30 nowych gier niezależnych, a w gry wydane w ostatnich miesiącach był najlepiej sprzedającymi się tytułami w lipcu. Nintendo Switch pozostaje również najlepiej sprzedającą się konsolą w tym roku.

d35bsf7

Podziel się opinią

Share
d35bsf7
d35bsf7
Więcej tematów