Trwa ładowanie...
d3m4l34

Nintendo Switch wyprzedza Xbox i PS4. Wyniki sprzedaży mówią same za siebie

Nintendo dominuje na ryku, osiągając w tym roku najlepsze wyniki sprzedaży gier i tym samym zostawiając w tyle konsole Microsoft i Sony. 6 z 10 najlepiej sprzedających się gier w lipcu było wydanych właśnie na Nintendo Switch.
Share
"Fire Emblem: Three Houses" zajęło drugie miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w lipcu
"Fire Emblem: Three Houses" zajęło drugie miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w lipcuŹródło: Materiały prasowe
d3m4l34

W trakcie, gdy Microsoft i Sony przygotowują się do wprowadzenia na rynek konsol nowych generacji, Nintnedo Switch wciąż świetnie się sprzedaje, a japoński gigant wypuszcza kolejne ekskluzywne tytuły na swoją hybrydową konsolę.

To doskonały okres dla Switcha, ponieważ, jak wynika z danych zebranych przez Grupę NPD, od 7 lipca do 3 sierpnia 6 z 10 najlepiej sprzedających się gier to tytuły ekskluzywne na Nintendo Switch.

Switch był również najlepiej sprzedającą się konsolą w lipcu, kontynuując trend, który uczynił ją najlepiej sprzedającą się konsolą w 2018 roku. Nintndo Switch ma teraz dwa lata, a niedługo na rynku pojawi się również wersja z ulepszonym procesorem oraz nieco mniejszy Nintendo Switch Lite.

d3m4l34

Zobacz też: Top 10 pudełkowych gier na konsolę Nintendo Switch

Najlepiej sprzedające się gry w lipcu 2019

Zgodnie z danymi podanymi przez Grupę NPD, na liście najlepiej sprzedających się tytułów w zeszłym miesiącu znalazły się m.in. "Fire Emblem: Three Houses", który miał premierę 26 lipca, "Super Mario Maker 2" i "Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order" - również wydana ekskluzywnie na Switcha.

d3m4l34

Chociaż "Madden NFL 20." miało swoją premierę oficjalnie dopiero 2 sierpnia, to gracze, którzy zamówili tytuł przed premierą mogli zagrać wcześniej, stąd tytuł również trafił do zestawienia, zajmując pierwsze miejsce. Według danych jest to najlepiej sprzedająca się gra sportowa wszech czasów

Na liście poza tym znalazły się takie tytuły jak: "Minecraft", "GTA V", "Super Smash Bros. Ultimate", "Mortal Kombat 11", "Mario Kart 8" oraz "The Legend of Zelda: Breath of the Wild".

d3m4l34

Podziel się opinią

Share
d3m4l34
d3m4l34
Więcej tematów